2752
2734
عنوان

خواستگاری که 25 سال از خودتون بزرگتره رو قبول میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استارترشما تصمیمتو گرفتی...وته دلت میدونی که کارت درست نیست..ولی اومدی ببینی نگاه مردم تو جامعه چطوریاس...ولی بالاخرا کار خودتومیکنی چون خیلی تعریف میکنی.هیچ مردی قبل ازدواج بدبنظرنمیرسه.عمه من۳تابچه داره۴۰ سالشه..طلاق گرفت..و موقعیت کاری خوبی بعدازطلاق براخودش درست کرد.اونروز ی خواستگار استرالیایی مجرد براش اومد.۵۰سالش بود..گفت نههه محاله با کسی که قیافش رودوسندارم ازدواج کنم.و گفت شغلمو ول کنم چ تضمینی ب ایندم هست

پس وضع مالی خودتم چندان اوکی نیست پیش مشاوره برو انشاءالله خوشبخت بشی .

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
استارترشما تصمیمتو گرفتی...وته دلت میدونی که کارت درست نیست..ولی اومدی ببینی نگاه مردم تو جامعه چطور ...

نه من هنوز تصمیم نگرفتم واقعا دودلم

ولی چهرشو دوست دارم،نه که زیبا باشه بیشتر جذابه