2752
2734
منم دبیرستانیم یعنی رسما رو هواییم 

توکل به خدا...به قول رضا صادقی یه چیزی میشه دیگه غصه هاتو بس کن

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
به نظر منم دیگه مثل انفولانزا همیشه هست .فقط خدا کنه واکسنش زود ساخته شه .همش تو این فکرم الان که با ...

اره بخدا تا چشماتو ببندی باز کنی باز سال جدیده 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
توکل به خدا...به قول رضا صادقی یه چیزی میشه دیگه غصه هاتو بس کن

ای کاش زودتر تموم شه واقعا منم اولاش خیلی حساس شده بودم ولی الان بیخیالم دیگه رعایت می کنم ولی خودمو شکنجه نمی کنم 

والا اینو نمیدونم چون ما ابتدایی هستیم توصیفی هست کارنامه ها.الانم که درسها رو داریم مجازی نیدیم رو ...

اخه مجازی واقعا بچه ها اصلا نگاه نمیکنن ما خودمون تا 3 و 4 خوابیم بعد میگن 85 درصد کتابا قبل عید تموم شده اخه وقتی وسطای بهمن تازه امتحانا تموم شد و اسفند هم کلا مدرسه نزفتیم چه امتحانی دبیرای ما ازمون انلاین میگیرن یکی از بچه ها از رو کتاب جوابارو مینویسه بعد اسکرین میفرسته تو گروه بقیه هم جواب میدن واقعا تا مدرسه و اجبار و تدریس نباش ما درس نمیخونیم که حالا چطور بریم امتحان نهایی بدیم

لبخند بزن اینم میگذره ❄
اخه مجازی واقعا بچه ها اصلا نگاه نمیکنن ما خودمون تا 3 و 4 خوابیم بعد میگن 85 درصد کتابا قبل عید تمو ...

ای کاش فقط مشکل برگزاری امتحانا بود مشکل اینه که هیچی بلد نیستیم 

با ترس و  وحشت  چه طوری بچه هامون  وبفرستیم مدرسه .من که رسمن  دیونه شدم از فکر ...

عزیزم شما تو هر وضعیتی هستین ما هم همینیم و اگه باشه نمیریم یعنی درس بیشتر جون ارزش داره

اخه مجازی واقعا بچه ها اصلا نگاه نمیکنن ما خودمون تا 3 و 4 خوابیم بعد میگن 85 درصد کتابا قبل عید تمو ...

دقیقا هیچ نوع تدریسی جای تدریس داخل کلاس رو نمیگیره

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت