2733
2734

بیشتر از دوساله ریزش دارم ب خاطر کرونا دکترم نیس برم برای ۴ ماه قرص جلوگیری داد قرصام تموم شده تو رو خدا بگید بعد قرص جلوگیری داروی بعدیتون چی بوده بخرم تا بلکه فرجی بشه معلوم نیس کی دکترم ویزیت کنه وقتم همینطوری داره میگدره وریزشم  باعث شده کچل بشم

۳۶ سالمه بعد تولد دخترم ریزش گرفتم این دکتر سومی هس ک میرم پیشش

من۱۸سالمه تازه از شقیقه هام شروع شده به ریزش منم خیلی غصه میخورم ۴ماهم هس قرص جلوگیری میخورم😕تاپریودشم😕

میرسه اون روزی که ازشادی اشک بریزم💫✨😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

همون قرص جلوگیری رو بهت میده باید همیشه بخوری قطعش کنی ریزش شروع میشه یعنی تاثیرش دایمی نیست ،  من شنیدم مزیوتراپی خوبه اگه ریزش هرمونی باشه داروی ضد هرمون تو مزیو استفاده میکنن سالی ی بار انجام میدی

اسی عزیز من تیرویید گرفتم موهام ریزش شدید گرفت الان تیروییدم خوب شده ولی ریزشم ن، اینم بگم از اول مشکل هرمونی داشتم ولی ریزش مو اصلا رفتم دکتر گفتم هرمون مردانه دارم ریزش موم به خاطر ا ونه؟ دکتر گفت فک نکنم ریزشت تحت تاثیر هرمون مردانه ات باشه چون قبلا هم هرمون مردانه داشتی ریزش نداشتی باید علت دیگه ای داشته باشه...... تو هم تا34سالگی ریزش نداشتی شاید ریزشت دلیل دیگه ای داره الکی خودتو نبند به قرص هرمونی ،دکتر مو و پوستت تو عوص کن ی دکتر خوب پیدا کن شاید ریزش موهات از استرس باشه خلاصه به ی دکتر اکتفا نکن