2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هرماه میدادیم..از اسفند کلا نرفت ولی گرفتن شهریه اسفندماه رو..دیگه از فروردین ندادیم

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود  یه صلواتم مهمونم کنید
2728
ای بابا ، ماها که شهریه مدرسه دادیم رو چرا نمیگی فک کنم استرداد شه یا سال بعد ، ملاحظه مونو کنن

مدرسه غیرانتفاعی؟چقدر داده بودید؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
ای بابا ، ماها که شهریه مدرسه دادیم رو چرا نمیگی فک کنم استرداد شه یا سال بعد ، ملاحظه مونو کنن

منم برای پسرم شهریه مدرسه دادم.اونو زیاد دلم نمیسوزه میگم معلمش داره مجازی درس میده بعدم امتحان میگیرن و کارنامه میدن ولی برای مهد خیلی زوره به خدا

2740
منم زودتر دادم برای اسفند رو.حالا مدیر میکه ما مجازی اموزش میدیم بقیه شهریه رو باید پرداخت کنین.نمید ...

مهدکودک مجازی؟چجوری میشه؟🤔

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
منم برای پسرم شهریه مدرسه دادم.اونو زیاد دلم نمیسوزه میگم معلمش داره مجازی درس میده بعدم امتحان میگی ...

به شما هم گفتن برید توی پیام رسان شاد؟

مهدکودک مجازی؟چجوری میشه؟🤔

همینو بگو.یه کانال زده مربیش میاد میگه چه تکالیفی رو انجام بدن.کتاباشونم بهمون ادن که صفحه به صفحه پیش بریم.اخه بچه 4 ساله چجوری اموزش مجازی بدیم.فشارش رو خودمونه

همینو بگو.یه کانال زده مربیش میاد میگه چه تکالیفی رو انجام بدن.کتاباشونم بهمون ادن که صفحه به صفحه پ ...

دخترمنم سومه معلمشون مجازی درس میده منتها همه فشارش روی منه بیشتر

من اسفند کلا نرفت ندادم 

بهمن ماه تا شانزدهم نرفت به خاطر سردی هوا 

چهار روز رفت دوباره هوا اینجا خیلی سرد شد دوباره تا اخر بهمن نرفت

حالا میگن به خاطر اون چهار روز کل شهریه یک ماه که میشه دویست و پنحاه باید بدی 

به نظر شما همشو بدم اخه به خاطر چهار روز اونم فقط دو ساعت

2706