2737
2739
چرا اینجور فکر میکنی؟نمونه اش برادر خودم هست نه اهل دختر بازیه نه دنبال تنوع. ولی واقعا شرایطی که می ...

ایشون استثنا هستن من خودمو اطرافیانمو گفتم👌😐

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اسی من خودم ازدواج نکردم و خیلی تجربه ندارم ولی تو که سنت پایینه به نظرم باید خودت برای خودت موقعیت ...

از کجا فهمیدی سنش پایینه😐

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃
😣😐😣😕پس ما چی؟؟؟

ما دنبال ازدواجیم. و متعهد به طرف. ولی اونا دنبال خوش گذرونی. وقتی با یه پسر دوست باشی و خواسه هاشو براورده کنی باهات میمونه. در غیر این صورت پسره معطل نمیکنه و میره سراغ بعدی

بخت و اقبالم نیکوست...
2738
شاید توقعش زیاده

باور کن نیست نمیدونم چه سریه هرچی معرفی کردن از نظر ظاهر خ پایین تر خودش هستن این کلیک کرده قدبلند میخام و کارمند. من خودمم کارمند هستم همیشه بهش میگم تو که خدا راشکر مشکل مالی نداری خانه دار بگیر راحت. به همونم راضی شده بازم مورد خوب نیست. مورد خوب از نظر ما کسی هست که فرهنگ و خونواده اش بهمون بخوره تازه به دوران رسیده نباشه و سروسنگین باشه

ایا خودت را دوست داری؟اعتماد بنفست چطوره؟میدونستی اینا تاثیر داره. من یک مدت جلو ایینه هی به خودم می ...

خب جذبت قویه دکتر شاهین فرهنگ اومده بود دانشگامون گفت ریز جزئیاتی که دوس دارید همسر ایندتون داشته باشه تو کاغذ بنویسید بذارید جایی که هرروز ببینید بعد چند مورد مثال زد که انجام داده بودن طرف با همون مشخصات ولی مثلا دوسال کوچکتر رفته خواستگاری

منم نوشتم در کمال ناباوری همچین ادمی وجود داشت و اومد خواستگاریم😳حتی سن و اسم و همه چیز دقیقا همونیکه نوشته بودم

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
2706