2733
2734
عنوان

اوناییکه حاجت دارن و میخوان حتما حاجتشونو بگیرن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 21694 بازدید | 343 پست
شمااگه کسی ازت بخوادچله براش میگیرین::؟

ن عزیز دلم 

من هنوز،برای مشکل خودم باید بگیرم  .متاسفم 

و اینکه اشاره کردم ک اصلا از نی نی سایت نائب نگیرین 

سواستفاده کننده ها زیادن تو لباس ادم مذهبی .با چندتا زدن تاپیک مذهبی و امضای مذهبی اعتماد جلب میکنن .طرفو پولشو میگیرن و نمیخونن 

شما از اخوند و طلبه های محله ی خودتون یکی پیدا کنین براتون نائب بشه یا اگه تو فامیلتون هست ک میدونین مومنه یه صله ای بهش بدین براتون بخونه خودتونم باید مراقبه کنین

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینم از،اهمیت مراقبه بود .بازم تاکید میکنم اگه نائب نیگیرین خودتونم باید همراه نائب مراقبه کنین 

و اینکه از نی نی سایت و از کساییکه بهشون اعتماد صد در صد مثل چشماتون ندارین نائب نگیرین ک خدایی نکرده گول نخورین

2731

حس خوبی گرفتم از این تایپیک اما نماز بلد نیستم خیلی سیع کردم یادم گرفتم بعد چندروز فراموش میکنم لطفا اگه کسی روشی بلده یا برنامه ایکه بتونه واضح شفاف توضیح بده نماز رو یاد بگیرم دعاتون میکنم به اطرافیان خودم نمیتونم بگم خجالت میکشم حتی همسرم

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 
حس خوبی گرفتم از این تایپیک اما نماز بلد نیستم خیلی سیع کردم یادم گرفتم بعد چندروز فراموش میکنم لطفا ...

خودم یادت میدم😍😍😍😍 هرچقدرم سئوال داری خدمتتم با کمال میل😛😛😛😛😛😍😍اخ جون😍

حس خوبی گرفتم از این تایپیک اما نماز بلد نیستم خیلی سیع کردم یادم گرفتم بعد چندروز فراموش میکنم لطفا ...

اگه منو قبول میکنی یادت بدم درخواست دوستیمو قبول کن،❤ایدی تلگرامو بهت تو خصوصی میدم اونجا یادت میدم ذکرارو هم صوتیشو میفرستم .سئوالهاتو هم میفرستی جواب میدم 

اصلا هم از زیاد سئوال کردن خجالت نکش .و اما بعد یاد گرفتنش باید دیگه بخونی و تکرار کنی تا بره تو حافظه بلند مدتت

اگه منو قبول میکنی یادت بدم درخواست دوستیمو قبول کن،❤ایدی تلگرامو بهت تو خصوصی میدم اونجا یادت میدم ...

خدا خیرت بده چرا که نه با کمال میل عزیزم ممنونتم میشم😍🥰

خدا خیرت بده چرا که نه با کمال میل عزیزم ممنونتم میشم😍🥰

نیلوجون ایدیمو فرستادم برات تا شب سعی میکنم توضیحاتو فراهم کنم

و وقتی بهم پیام دادی برات بفرستم بعدش سئوالاتتو جواب بدم

نیلوجون ایدیمو فرستادم برات تا شب سعی میکنم توضیحاتو فراهم کنم و وقتی بهم پیام دادی برات بفرستم بعد ...

اره گلم دیدم مرسی عزیزم ایشالله بتونم منم یاد بگیرم یادم بمونه هروقت خوندم دعا بجون شما کنم😘😘😘😘

به نظرم توصیه  انجام این چله برا کسایی که زیاد اهل نماز و روضه و این چیزا نیستند کمی زوده و ملال آور... ولی واقعا مهمترین حاجتی که این چله میده همون عادت به بندگیه و ایکاش این چله رو بدون برآورده شدن حاجت و فقط به قصد تقرب به پروردگار و رضایت سیدالشهدا انجام میدادیم😔(خودمو منظورمه) 

2706