2733
2734
عنوان

کیا دلشون برا بارداری تنگ شده؟!!!!!!!!!! 😔😋😍😓

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه اتفاقا دهنم سرویس شد 24 کیلو وزن اضافه کردم دیوی شده بودم برا خودم😂😂

من تهوع شدید داشتم الان که 7 ماهم هنوز حالم خوب نشده بدترین روزای زندگیم توی بارداری بوده واقعا آرزوی مرگ میکردم فقط لحظه شماری میکنم به سلامتی دنیا بیاد دیگه غلط کنم به بارداری فکر کنم

خدایا مواظب 
خرارو شکر که نی نیت بغلته  من از دستش دادم  دلم خیلی تنگه برا اون روزا که باردار بودم 😔

الهییی عزیز دلم خیلی معذرت میخوام اگه ناراحت شدی الهییی دوباره قسمتت بشه نی نی سالم بیاد بغلت. من هر وقت شیر میدم دخترم از ته دل برا هرکس که میشناسم در حصرت نی نیه دعا میکنم. درضمن سید هم هستم الهیییی که خیلی زود دوباره قسمتت بشه

عزیزم انشاء الله دامنت سبز میشه🌼🌼🙏 برات صلوات فرستادم

ممنونم عزیزم حاجت روا باشی الهی

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

یعنی عجله نکنم واسه زایمان😁واقعا به خاطر ضعف و گرسنگی شدید و ترش کردن معده دوست دارم زودتر زمان زایمان برسه، هر چی میخورم معده ام انگار خالیه دوست دارم زودتر همون حالت عادی رو داشته باشم 

الهییی عزیز دلم خیلی معذرت میخوام اگه ناراحت شدی الهییی دوباره قسمتت بشه نی نی سالم بیاد بغلت. من هر ...

نه عزیزم از تاپیک شما ناراحت نشدم 

کلا حال روحیم خوب نیس 

فدای دل مهربونت عزیزم خدا خیرت بده 

نی نی خوشگلتم برات حفظ کنه الهی 😍

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2706