2733
2734
عنوان

اسم دردسر سازه دوست دختر اوله نامزدم..

| مشاهده متن کامل بحث + 2524 بازدید | 133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نظرتو راجب من بگو 

اینم یکی دیگه از نقطع ضعفت من نمیتونم از رو حرفات بگم تو ادم خوبی هستی یا بدی ولی اگه یه نظر ساده بخوای میتونم تضمین بدم که مرد جنگیدن نیستی ینی یه کوچولو راحت طلبی که خب طبیعی همه دنبال ارامش و راحتی هستن کسی دوس نداره بجنگه و سختی بکشه پس راحت طلب بودن طبیعی

چقدر اینا عن اقا تشریف دارن بگو عنتر دوست دختر چه ربطی به بچه طفل معصوم داره خیره سرت اگه میخواستیش ...

هاااااا یا فاطمه زهرا من نفهمیدم چی شد میشه بگی لطفاااا🙄🙄🙄🙄😲😲😲😲😅😅😅😅😅😅😅

چقدر اینا عن اقا تشریف دارن بگو عنتر دوست دختر چه ربطی به بچه طفل معصوم داره خیره سرت اگه میخواستیش ...

من واقعا منظورتو نفهمیدم با من بودی ایا،؟؟میشه توضیح بدی لطفا🙄🙄🙄😲😲😲

2740
الهی سخته.مادر شوهر منم همیشه پیش من راجع ب دخترایی ک برا همسرم در نظر گرفته بود حرف میزنه من انقد ن ...

عزیزم شوهرم فقط یه جا رفت خاستگاری اونم خونه ی ما بود عروسی یکی از فامیلاشون بود اینا پدرشوهرم اینارو دعوت نکرد بودن قبلا یه بار گفت بودن ک فلانی دوست داشت شوهر من دخترشونو بگیر در صورتی ک اصلا اینجوری نبود اینو مطمئنم چون شنیدم از خواهر طرف حالا اینا گفتن چون شوهر من اون دختررو نگرفته ما رو دعوت نکردن مادرشوهرم مثل شیطون خندید ک منو حرص بده منم گفتم اونا شمارو میشناسن عمرا ب شما دختر میدادن با یه خنده ی شیطانی ک حرص بخور

و خدایی ک در این نزدیکیس❤❤