2733
2734
عنوان

ببینین دخترم چی میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا برات نگهش داره 

با ناز پدر و.مادرش بزرگ بشه

ببوسش 

این لحظه ها رو حتما فیلم بگیر بعدها خاطره های قشنگی میشه

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔

مکالمه خواهر و برادر

داداشه تو دسشوییه حوصلش سر رفته...😂😂

داداشه: عالیه پادشاهمون کیه؟

آجیه:ما ک پادشاه نداریم. 

داداشه: عههه،پادشاهمون مرد؟

آجیه: اصلا پادشاه نداشتیم.

داداشه: پس اونی که رفتیم مشهد دیدنش پادشاهمون نبود؟

آجیه: دیدن کی رفتیم؟

داداشه: همون ک رفتیم حرمش اسمش امام رضا بود.

آجیه : اون امام رضا بود 🤦

آجیه ۱۰ سالشه ،داداشه۷

2731
ای ننه. دخمل منم دو سال و هفت ماهشه میمیرم برا حرف زدنش انقد میکوبم تو سینم له شدم دیگه

آی خدا منم یه پسر دو سال و نیمه دارم‌گاهی اینقدر ذوق میکنم دندونام رو فشار میدم که فکم درد میگیره😂😂😂😂

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
همسن دختر منه دیروز اومده عروسکشو آورده میگه مامان نینیم مریض شده کرونا گرفته دیشبم همسرم بقلش کرد ...

ووووویییی عزیزم چ با احساس دخترا عشقن دختر منم روزی صدبار بهمون ابراز علاقه و بغل میکنه

دقیقا منم هر چیز جدید  یاد میگیره یا تغییر ذوق مرگ میشم.الان سلام یاد گرفته به همه میگه س ...

من مادر بزرگم تعریف میکرد داداشم ۲ سالش که بود سلامو یاد گرفته بود یعنی هرکیو تو خیابون میدی میگفت دلام دلام😂

ی صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستی لطفا؟
2740
همسن دختر منه دیروز اومده عروسکشو آورده میگه مامان نینیم مریض شده کرونا گرفته دیشبم همسرم بقلش کرد ...

دختر است دیگر  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
من مادر بزرگم تعریف میکرد داداشم ۲ سالش که بود سلامو یاد گرفته بود یعنی هرکیو تو خیابون میدی میگفت د ...

منم  از تو تراسم بینه نرده ها بیرونو نگاه میکنه هر کی رد میشه میگه عمووو سسللام بعد خارجی میحرفه😂

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2706