2737
2739
عنوان

خیاط ها کسی هست با الگوی سایز آماده کار کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 28 پست
الگو آماده یادگیری نمیخواد میندازی رو پارچه میبری دیگه!

يعني الگو اماده بخرم حتي بلدم نباشم ميشه؟؟

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین گلم اگر شابلون یا همون الگوی آ ماده میخوای بخری حد اقل مثل متد خودت بخر که دردسر کمتری داشته باشی،بعدشم خیاطی برای مردم هزار تا درد سر داره در صورتی که وقتی طرف لباس آ ماده مسخره چه خوب چه بد تنش میکنه دیگه جای شکایتی نيست ولی برای خیاط همش بخونه میگیره.

2728

بقیش اصلا سخت نیست! لباسو از سمت داخل میدوزی! مامانتم میتونه بهت اونو یاد بده! همه سختی خیاطی به الگو کشیه! ملت کلی واسه اون میرن کلاس و دوره میبینن بازم الگو کش حرفه ای نمیشن!

بقیش اصلا سخت نیست! لباسو از سمت داخل میدوزی! مامانتم میتونه بهت اونو یاد بده! همه سختی خیاطی به الگ ...

مرسي عزيزم از راهنماييت 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
باید خیاطی بلد باشی اگر نه به کارت نمياد

مرسي عزيزم 

2740

من که خودم تا کلاس نرفتم اصلا نمی‌دونستم سجاف و راه پارچه و لایه چسب چیه. ولی خیلی ها اینترنتی و مجازی تونستن یاد بگیرن.

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
من الگو اماده واقعا راحته ده دقیقه تمامه مزون های اینجا همه با الگو اماده کار میکنن

عزیزم من متدم مولره. شما الگو از کجا گرفتی؟ به روز هستن الگوهات؟ چقدر هزینه کردی؟ برای همه سایزی دوختی باهاشون؟

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
من که خودم تا کلاس نرفتم اصلا نمی‌دونستم سجاف و راه پارچه و لایه چسب چیه. ولی خیلی ها اینترنتی و مجا ...

مرسي عزيزم ان شالله منم بتونم 

عزیزم من متدم مولره. شما الگو از کجا گرفتی؟ به روز هستن الگوهات؟ چقدر هزینه کردی؟ برای همه سایزی دوخ ...

عزیزم من متدم گرلاوینه من از دوستم ک از تهران میگیره خرید ب خرید سایز ۵۳ و ۴۲ و رو واسم گرفت ۱۰۰ دو سایز حتی الگو شلوار الگو متد ثاده و گرلاوین با هم‌عالیه ن دیگ عزیزم فقع سایز خودم مادرم خریدم