2733
2734
عنوان

بیاین عکس از تولد عشقم بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 63 پست
نه دخملیش

الا دیدمش چ نانازه🤩🤩

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الا دیدمش چ نانازه🤩🤩

فدات عزیزم ناز میبینی

میشه امضامو بخونی؟من خیلی سختی کشیدم تو زندگیم عاشقانه یکیو میخوام که سر یه اشتباهم تنهام گذاشته میشه اگه پستمو هرجا دیدی واسه برگشتن عشقم و ازدواجمون صلوات بفرستی؟اگه فرستادی لایکم کن برات ایت الکرسی میخونم😢❤
2731
کووووووو

دیدین؟اشنا دارم تو سایت میترسم شناخته شم زود حذف میکنم

میشه امضامو بخونی؟من خیلی سختی کشیدم تو زندگیم عاشقانه یکیو میخوام که سر یه اشتباهم تنهام گذاشته میشه اگه پستمو هرجا دیدی واسه برگشتن عشقم و ازدواجمون صلوات بفرستی؟اگه فرستادی لایکم کن برات ایت الکرسی میخونم😢❤
2740
فدات عزیزم ناز میبینی

قربونت 

خدا برات نگهش داره🤩🤩🤩

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
خداحفظش کنه خیلی نازه 

ممنونم گلم ناز میبینید

یبار دیگم میزارم ولی زود حذف میکنما اخه باید برم درس بخونم اگه بزاره این خانم کوچولو 

2706