2733
2739
معانی مختلفی داره

بله  ما هم  اسم آبجی مون رو ثبت احوال قبول نمیکرد ک عوض کنه چون زیر ۷ سال بود بهشون ک گفتیم کلی طول کشید تا عوض کردن 

ما خودمون هم نمیدونستیم آبجیم خودش رو ک داشت توو مدرسه  معرفی میکرد معلمش ب مامانم گف ک مانیا اسم ی بیماری روانیه و اسمش رو عوض کنید 

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله  ما هم  اسم آبجی مون رو ثبت احوال قبول نمیکرد ک عوض کنه چون زیر ۷ سال بود بهشون ک گفتی ...

اسم مانیا

مانیا اسم دخترانه است، معنی مانیا: 1- (در پارسی باستان) خانه، سرای؛ 2- (در پهلوی) برابر با واژهی مان به معنی خانه و مسکن؛ 3- (در یونانی، mania) شیدایی، عشقِ شدید، شوقِ مفرط، شیفتگی؛ 4- (اَعلام) 1) نام زن زِنیس حاکم ولایت اِاُلی جزو ایالات تحت فرماندهی فرناباذ [سردار بزرگ ایران در زمان اردشیر دوم هخامنشی] ؛ 2) مانیا اسکو دوسکا معروف به ماری کوری، فیزیک  دان شهیر فرانسوی. 

اسم مانیا مانیا اسم دخترانه است، معنی مانیا: 1- (در پارسی باستان) خانه، سرای؛ 2- (در پهلوی ...

بله 😍😍😍 خدا دخترت رو حفظ کنه😘😘😘😘😘😘😘😘

ولی ما عوض کردیم گذاشتیم وانیا😂😂😂😂😂

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
2731