2737
2739
عنوان

قضاوت با شما+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5562 بازدید | 143 پست
ببین من همه اسکرین ها رو برای شوهرم خوندم حق به شوهرت داد گفت  این خانوم هم توهین کرده و هم سر ...

اخه عزیزم خیلی خودشو دست بالا میگیره که من مجبورم هی یادآوری کنم چون غرق خوشبختی شده 

واقعا تو عمرش فک نمیکرد من زنش بشم بخدا منت نیس عین حقیقتع 

از هر لحاظ خانواده ما سرترن ولی من فقط از سادگی شوهرم خوشم اومد از خاکی بودنش

قبل مغازه یکی دیگه بود بعد مغازه این شد 

انگار میخاد خلا هاشو با پایین آوردن ما پر کنه چون خودشم میدونه ما کجا اونا کجا

پدرم خیلی خیلی آدم دلسوزیه عین پسرشع

براساس اين اسكرينها كه حق با شوهرت بود تا اينجا 

خودت همه چيز رو داري خراب ميكني ظاهرا هم شوهرت خوبه هم بابات تو با بي سياستي اين وسط رابطه خودتو و شوهرتو و خانواده تو بهم ميزني

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من شراكتشون از بيخ و بن اشتباهه 

همسر شما تا هميشه حس كارگر بودن داره و اگه مثل الان اعتراضي بكنه با عكس العمل زشت شما روبرو ميشه 

يه عالمه بايد منت سرش گذاشته بشه كه تو هيچي نداشتي و ما بهت كار داديم واقعا شخصيت يه مردو داغون ميكنن اين حرفا 

کاملا حق با همسرت شما هنوز خیلی بچه ای 

ب گفته همسرتون قبل از اون ماهی 1600 درامد بود ولی الان شده 10 تومن 

خیلی کارت زشت واقعا اون ادم با منطق و مودبانه داره باهات حرف میزنه الان تو سرش منت میزاری اونم ک تازه خودش داره زحمت میکش 

فکرت مثل بچه های 10 ساله میمون 

هرکی جای شوهرت بود حتی اسمتم نمیوورد 

از الان ب خاطر ی چیز کوچیک چجوری جبهه گرفتی و منت میزاری خدا ب داد وقتی برس ک ازدواج کنید

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2728

شوهرت اومده در گوشی بهت این مورد را گفته ... خسته بوده از کارها و شراکت...

طبیعی هم هست .جوان هست و جوان معمولا با پدر خودم اختلاف سلیقه داره چه برسه با بقیه .همکاران جوان من با مدیرعامل همیشه اختلاف سلیقه دارند....

اما چیزی که شما تحویلش دادی، حس بی عرضگی بوده .حس بلد نبودن و منت ...

استاتر از همسرت یه هیولا خواهی ساخت ...

مردان این مدلی طبق تجربه مشاوران ، میرن سراغ کسی که بهشون قدرت بده. تکیه گاه بشن. مرد شما ممکنه خیلی اقا باشه و نره . ولی اگه رفت شما بدان  که تشنه ی شنیدن و تکیه گاه بودنه . 

شما قشنگ طرف را زدی ترکوندی با حرفات ...

تمام مردانگیش را له کردی...از این به بعد حرفا را نمیاد به تو بزنه . 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
اخه عزیزم خیلی خودشو دست بالا میگیره که من مجبورم هی یادآوری کنم چون غرق خوشبختی شده  واقعا تو ...

اینکه میخاد اونننننقد پیشرفت کنه حتی بیشتر از بابات مگه بده؟؟؟

توباید از خدات باشه ک با کمک پدرت داره عرضه شو نشون میده و خودشو بالا میکشه

چرا فک میکنی هنیشه پدرت باید در اوج باشه ایشون همون پایین مایینا

این طفلی ک داره اجاره شو میده بقول خودش 10برابرم کار میکنه درمیاره من ادنایی دوروبرم دیدم ک همه چی ...

عزیزم هیچ اجاره ای نمیده

اون پولی هم میده به بابام بخاطر مالک بودن بابامه

2740
استارتر مشخصه اصلا بفکر همسرش نیس و حرفای خانوادش براش مهم تره  چقد زندگی خراب شده سر این چیزا ...

اصلا شوهرشم اشتباه میکنه با استارتر در میون میذاره وقتی شراکت با پدرشوهرش داره باید با‌همون بره جلو.لحنشم غلط بوده.استارترم که بدتر زده همه چیو‌ داغون کرده

استارتر من کاری یه بحثتون ندارم‌ .ولی منم شوهرم هیچی ندشت جهاز کامل بردم تو خونه پدرم نشستم تا الان همش پدرم کمک کرده کلی چک های برگشتی شوهرم رو برداشت. الان خونه بابام دو طبقه است و یه پارکینگ داره شوهرم ناراحته که چرا پارکینگ رو بهش نداده. یا میگه پدرت پول بهم قرض میده توقع داره برگردونم! میدونی اینقد پرروئه‌. دعوامون میشه حسابی. اخرشم میگه پدرم هیج کار برام نکرده اما بهم ایمان یاد داده! پدر تو دلاله! واقعا نباید داماد رو کمک کرد. کاش عقل الانم رو اول ازدواج داشتم ای کاش.