2737
2739
اگه ظریف باشه ولی برلیان باشه از صد تا طلای سنگین گرون تره من یه گردنبند گرفتم 110میلیون برلیانه ال ...

جواهر گرونه بستگی به جواهراش داره که گرون درمیاد

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ب قیمتش کاری ندارم ولی ظریف دوس دارم خیلی ناناز تره این درشتا ی جورایی کتیه ب نظرم

وااای‌اره‌...باهات‌موافقم‌استارتر

طلارومیندازه.ادم.که‌خوشگل‌بشه‌واسه‌زینت‌وزیبایی

چیه‌طلای‌درشت‌وکت‌وکلفت‌متنفرم

طلای چشم قوم شوهر درار رو دوست دارم 😂😂😂😂

من خودم طلا زیاد دارم چشماشون حسابی درمیاد😂😂ولی الان اول زندگی طرف گناه داره بخواد این همه پول بده به سرویس طلا. قراره یه عروسی خیلییی خوب و پرخرج بگیریم میگم حدااقل یکم تو خریدطلا کوتاه بیام 🙄

2728
درحد 45 گرم اینا  الان سرویس طلا ظریف فکرکنم 20 ملیون حدااقل باشه قیمتش درسته؟

نه بابا ۲۰تومن سرویس دیگه خیلی کم دیده میشه از ظرافت میگذره

وااای‌اره‌...باهات‌موافقم‌استارتر طلارومیندازه.ادم.که‌خوشگل‌بشه‌واسه‌زینت‌وزیبایی چیه‌طلای‌درشت‌وک ...

خب طلای درشت برا کلاس گذاشتن هس ادم خودش لذتی نمیبره از داشتنش

ولی ظریف قشنگه 

اگه ظریف باشه ولی برلیان باشه از صد تا طلای سنگین گرون تره من یه گردنبند گرفتم 110میلیون برلیانه ال ...

برلیان چه فایده داره؟من سر حلقه ازدواجم که برلیان بود خیلی پول ریشتر دادم.چند وقت پیش یه جا گفتم چند این حلقه رو بر میدارن.فقط پول طلاشو حساب کرو.گفتم این نگینا شناسنامه دارن گف اینا همه الکیه🤢 حالا واقعا موقع فروش بی ارزش میشه نگینا؟این طلافروشا خیلی زرنگن

یاخدا 110 تومن 😂 من میگم یعنی یه سرویس طلا ظریف کمتر از 20 ملیون درمیاد یا بیشتر؟ 

2738
من خودم طلا زیاد دارم چشماشون حسابی درمیاد😂😂ولی الان اول زندگی طرف گناه داره بخواد این همه پول بده ...

فقط اینو بهت بگم که اگرم کلی خرج کنی بازم یه ایرادی ازت میگیرن بخدا هرجور دوس داری مراسمتو برگزارکن 😙

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
من خودم طلا زیاد دارم چشماشون حسابی درمیاد😂😂ولی الان اول زندگی طرف گناه داره بخواد این همه پول بده ...

بنظرم عروسی مجلل نباشه طلاهاتو خوب بگیری بهتره...چون عروسی فقط واسه بقیه هس برای عروس داماد یه عکس می مونه وپولایی که خرج شده ...اما طلا می مونه 

یاخدا 110 تومن 😂 من میگم یعنی یه سرویس طلا ظریف کمتر از 20 ملیون درمیاد یا بیشتر؟ 

نیم ست  میشه نه سرویس.شاید سرویس ظریف میدا کنی اما شبیه این نیم ستا میشه که یه زنجیر ظریف با یه پلاکه و گوشواره هاشم شبیه پلاک و یه انگشتر با رکاب نازک

خودم دوس دارم عروسیم خیلی عالی باشه 

پس انطور که دوس داری رفتارکن😍

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
2706