2733
2739

سلام دوستان

من ۲۳ سالمه خواهر بزرگم ۲۵ سال

تا حالا دو بار نامزد کرده و هربار به دلیلی وصلت سر نگرفته و بهم خورده و بعد از اون دیگه خواستگاری نیومده

من قبلا هم خواستگار داشتم ولی هم بخاطر خواهرم چون میدونستم دختر حساسیه هم بخاطر اینکه خودم امادگی ازدواج نداشتم جواب رد میدادم

الان برای من یه خواستگار اومده که از همه نظر عالیه و واقعا حیفه ردش کنم ولی از طرفی هم خواهرم اصلا راضی نیست و از روزی که بحث خواستگار شده با من خیلی بداخلاقی میکنه

شما میگین چیکار کنم؟

ازدواج کن...

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا ربطي نداره و مربوط نيست به خواهر شما اگر خوبه و دوسش داري و ميدونيد بهتر از اين ممكنه نياد ازدواج كنيد 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

اگع کیس خوبیه و بهش حس داری به خاطر خواهرت آینده ات رو خراب نکن... خواهرت هم بالاخره همسر آینده اش سر راهش قرار میگیره

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
2740

چه خواهر بی منطق و خودخواهی منم پنج سال از خواهرم بزرگترم بهش گفتم هروقت دوس داشتی ازدواج کنی بکن من چرا باید جلوی خوشبختی کسی رو بگیرم بخاطر خودم

بعدشم مگه الان زمان قدیمه انقد ادم بمونه تا خواهر بزرگتر شوهر کنه بعد نوبت کوچیکه بشه

ازدواج کن اونم یه خواستگار خوب میاد و ازدواج میکنه اونوقت تو اینجا ضرر میکنی ک چرا جواب ندادی ب خواستگارت اولشه اونم عادت میکنه و کنار میاد با خودش

هوا خوبه چون تو هوامو داری💕 
2706