2733
2734
عزیزم طرز تهیه اشکنه کشک بیرجندی رو خواستی؛ باید کشک بیرجندی بخری نمدونم مال کجایی ما سفارش میدیم آ ...

من این غذارو حتما درست میکنم کشک بیرجندی ندارم ولی کشک محلی دارم این غذاباید خیلی عالی باشه وخوشمزههه من عاشق غذاهایه کشکی هستم ممنون که زحمت کشیدی دستورشو دادی عزیزم نوش جونت باشه

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
جوووون بزن قدش😎👌

😁👌

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من این غذارو حتما درست میکنم کشک بیرجندی ندارم ولی کشک محلی دارم این غذاباید خیلی عالی باشه وخوشمزهه ...

فدات عزیزم...حتمن توش نعنا داغ و زردچوبه و گردو بزن عالی میشه😋نوش جونت

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
فدات عزیزم...حتمن توش نعنا داغ و زردچوبه و گردو بزن عالی میشه😋نوش جونت

دستت طلا درستش میکنم جایه تورو هم خالی میکنم عزیزمممم ممنون

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
2731
الان55شدی یاهنوزمیشییی خیلی که کم کردی این اراده ها از کجا میاد ای خداااا

نه هنوز رو 60م

سخته ولي شدنيه 

كلا دور چربيهاي مضر و هله هوله و برنج وماكاروتي تو شام رو.حذف كردم و هرروز ورزش و هولاهوپ

مگه سرده جایی که هستین بابا اینجاکه گرمه

اره عزیزم هوا سرد و بارونیه

یا ابا عبدالله                                                  پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 
نه هنوز رو 60م سخته ولي شدنيه  كلا دور چربيهاي مضر و هله هوله و برنج وماكاروتي تو شام رو.حذف ...

ماشالا به ارادتون ادمایه بااراده همیشه موفقن چون به هرچی که بخوان میرسن من ازت کلی انگیزه گرفتم بخداوقتی تومیتونی پس منم میتونم💪💪💪💪💪💪

سلام خوبی حالت چطور ؟ منو یادت می یاد؟

سلام عزیزمممم حالت چطوره خوبی خیلی  دلم برات تنگ شده کوجایی نیسی

سلام خوبی چند وقتی سایت نبودم تو خوبی بچه ات به دنیا اومد ؟

اره عزیزم الان 3ماهشه دیگه تو خودت چطوری تو امضات چیزی که نوشتی مال الانه یا مال قدیماست خدابیامرزش

پدرم مال قدیم بیست و سه سال پبش ولی خواهرم مال چهارسال پیش 😔

خدابیامرزشون منم15سال پیش خواهرمو از دست دادم😢😢.