2737
2739
عنوان

چجوری از شوهرم فاصله بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1684 بازدید | 40 پست
کارت کاملا اشتباهه یعنی چی منم میخوام مث اون باشم خودتو کنار بکشی ک یکی دیگه جاتو پر کنه؟ یکاری کن م ...

وقتی نمیخواد؟

وقتی فقط واسه اون کار میاد سمتم....من چیکار کنم؟ 

من از تو راه برگشتی ندارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتی نمیخواد؟ وقتی فقط واسه اون کار میاد سمتم....من چیکار کنم؟ 

نزار رابطتون قطع بشه یکم سرد باش و بی محلش کن اما ن اونطور ک فکر کنی نیس 

بخدا بعدا اگر خیانت کنه میگه تو بهم نمیرسیدی 

یه قانون بزارید تو خونتون گوشی رو فقط مواقعی دستش بگیره ک تو کار داری یا بزار بگیره دستش ولی مثلا میوه بیار و چای بیار گپ بزنید بازی کنید کتاب برا هم بخونید 

الان منو شوهرم چون مذهبی هستیم کناب مفاتیح الحیات رو برا هم توضیح میدیم یا حدیث میخونه برام توصیح میده دیگه ببین علاقه مندیهاتون چیه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

به خودت برس شاد باش غذای خوب بپز باهاش مهربون باش در عین حال بهش نچسب و پیلش نکن . خودش متعادل میشه و بهت توجه میکنه.  من دوتا احتمال میدم یا کسی زیر سرش نشسته یا خیلی پیلش کردی خسته شده نیاز داره یکم تنها باشه . 

شلام ببخشید این حرفو میزنم از شوهرت فاصله نگیر ببین سرش کجا گرمه نکن خیلنت کنه یا نواد مصرف کنه هر چه فاصله بگیری اون ازاد تر میشه بزار بفهمه ی پدر وهمسر وظایفی داره

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

در وهله‌ی اول اگر ازدواج و رابطه‌ی زناشویی‌شان مهم است باید مشخص شود علت بی‌علاقگی آقا چیست؟! آیا مشکلی در برقراری رابطه با هم دارند یا پای روابط فرازناشویی درمیان است! اگر مسئله‌ی فرازناشویی نباشد می‌توان با آموزش مهارت‌های بین‌فردی و زناشویی مشکل را حل کرد. در کنار این می‌تواند با تقویت اعتماد به نفس و تمرکز بر روی ویژگی‌های مثبت‌ به شکوفا کردن استعدادهای خودش بپردازد و از این طریق هم مشغولیتی برای خودش مهیا کند که بتواند وقتش را به جای اینکه منتظر همسرش باشد به صورت مفیدی بگذراند و هم از طریق ایجاد ارزش‌های افزوده به طور غیر مستقیم همسرش را جذب کند.

کار من مشاورست در زمینه خانواده، ازدواج، کودک و ...، میتونید با شماره 02142258 تماس بگیرید و با من صحبت کنید
2738

عزیزم  چون شخصیت برون گرایی داری سعی کن  وقتی میاد خونه  با ادمای دور و برت خواهرات مادرت  دوستات  ارتباط برقرار کنی تلفنی  یا هر جور دیگه که امکانش هست ، کاملا  یه طوری رفتار کن که کشش  داشته  باشه براش یعنی  دلش بخواد که باهات قاطی شه  اما از طرفی هم به گونه ایی رفتار کن که واقعا داره بهت خوش میگذره تنهایی ، بلند  بخند  با بچت  بازی کن ، یه کاری کن خودش بیاد سمتت، مثلا انقدر عمیق شو تویه  فیلم دیدنت  که خودش دلش بخواد ماجرای فیلمو  ازت بپرسه 

به جای فاصله گرفتن بگرد ببین بخاطر چه مسئله ای اینطوری بی احساس شده،ریششو پیدا کن مشکلتو حل کن

درسته که نباید بیخیال شد و درستش کرد ،ولی گاهی اوقات مردا اونقدر هم پیچیده نیستن واقعا،،، داره مستقیم میگه که میخاد تو گوشیش باشه و حوصله وقت گذرون با خانوادهش رو نداره،،، همیشه مباید دلیلی باشه ،مردا یکم سردی ببینن میفهمن یچی مث قبل نیست ...یکم صبر گذر زمان نیازه 👌🏻