2737
2734
عنوان

گناه من چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
24 ولی دیگه طاقت ندارم چرا هم کلاسی های دبیرستانم که دوست پسر داشتن ازدواج کردن حتی بچه هم دارن

خودت رو با هيچكس

مقايسه نكن.

بين خورشيد و ماه

مقايسه اى نيست.

هر كدوم به وقتش

ميدرخشن...🌸

2740
تفکرتون قابل احترامه ولی یکم دارید سخت می گیرید 

خب چیکار کنم الان دوست شم ؟

والا ارشد باهاشون سلام علیک داشتم 

بعد دیدم کلا پسر جماعت جنبه نداره سوال درسی هم بپرسی نخ برداشت میکنه مثلا حتی از مذهبیش سوال پرسیدم موقع امتحان بعد همون عصرش تو گروه گذاشته به پایان اومد نمیدونم چی چی عشق اومد افتاد مشکلا خب الان چی منتظر من نخ بدم همشون همینن هاد

خوشبختی جوونا صلوات ☺
خودت رو با هيچكس مقايسه نكن. ‌ بين خورشيد و ماه مقايسه اى نيست. هر كدوم به وقتش ...

این حرفا ارومم نمیکنه ب قدری دلم میخواد متدر بشم ب خدا تا ارشد نگاه پسرم نمیکردم دلم میخواست اولینا با همسر ولی ی پسر لایق ندیدم همشون دختر محل بده تا اخرش رقتن

خوشبختی جوونا صلوات ☺
خب چیکار کنم الان دوست شم ؟ والا ارشد باهاشون سلام علیک داشتم  بعد دیدم کلا پسر جماعت جنبه ند ...

چی بگم به خدا .انگار وضع بچه های دانشگاهتون خیلی خراب بوده .امیدوارم برید سرکار اونجا موقعیت های بهتری پیش بیا   

چی بگم به خدا .انگار وضع بچه های دانشگاهتون خیلی خراب بوده .امیدوارم برید سرکار اونجا موقعیت های بهت ...

باور کن حالا من ساده بودم اولش با ی پسر مزخرف سلام علیک داشتم یکی دوباریم سوال پرسیدم دیدم وای این خودش زوری میخواد بجسبونه به من پسر سالمی هم نیست سلامم قطع کردم 

خوشبختی جوونا صلوات ☺
این حرفا ارومم نمیکنه ب قدری دلم میخواد متدر بشم ب خدا تا ارشد نگاه پسرم نمیکردم دلم میخواست اولینا ...

شما که فرق کف دریا رو با کف دریا میدونی

اینم باید بدونی اونی که مثل کف روی آبه زودتر از

اونی که مروارید کف دریاس دیده میشه 

اگه خودتو لایق بهترین ها میدونی عجله نکن