2733
2739
باید چیکار کنم؟؟  جهازو باید برد یا چی؟ خیلی ارزش وسایلمه و کمم نیس... خونه رو چه کنم؟ واقع ...

همون آدمایی ک شما بهشون میگی معتقد،از همه بذترن،واسه خودت زندگی کن و نگران حرف مردم نباش،اونا ک جای تو نیستن،اونا ک نمیخوان سختی بکشن،پس ب خرفشون اهمیت نده،خونه بگیر،راحت و با اعصاب آروم زندگی کن

درباره طلاقت نظری نمیدم چون نمیدونم ماجرا چیه ، خودت واقعا همه جوانب رو بسنج و تصمیم عاقلانه بگیر ، اما اگه جدا شدی همونطور که خودتم میگی جدا از خانواده زندگی کنی بهرحال هرکسی نه خودش و نه خانواده اش راضی میشن حتی اگه خودشم بشناستت بازم سخته قبولش برا خانواده و خود اون مرد بعد ازدواج حتی . باید بازم سعی کنی با خانواده ات باشی ، بنظر میاد خودت شاغلی و میتونی از پس هزینه زندگیت بربیای ، پس خودت خرجی بده و تو خونه پدرتم خرج کن که منتی سرت نباشه ، وسایلتم بفروش . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبلنم گفتم بهتون... همه چی رو بسپار به خدا همه چی درست میشه...  در مورد ازدواج مجدد هم فعلا ...

یکی از مهم‌ترین سوالات آدم‌هایی ک جدا میشن اینه ینی تنها میمونم یا ازدواج میکنم

هم خودم اینطوری بودم هم خیلی دیگه ها رو دیدم ک اینطوری بودن. واقعا درد بزرگیه

بدیش هم اینه ک تا مطرح میکنی اکثرا میگن حالا بزار جوهر طلاقت خشک شه ال شه بل شه. اون طرف هم بلافاصله نمیخواد بره عقد کنه ولی این ترس رو داره ک‌ نکنه تنها بمونه

علت جداییت چیه؟واقعا امکان مصالحه نیست؟

فکرمیکنم اینده ای باهاش ندارم

بقدری مسایل متعدد مشکل زا زیاد بوده ک حتا مشاورم بریم بشدت سخته حلش.

خیلی متعدده/از مشکلات روحی ک برا من پیش اومده

تاکلی خلق غلط اون ک الان برخیش بهترشده و البته هزاران هزارخاطره تلخ

عدم شباهت دنیاهامون ب هم

عدم اعتمادم ب اینده

حس کمبودهای عاطفی و ارتباطی

بهم خوردن روابط باخانواده ها تاحدی

و....

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2728

شما که میخوای طلاق بگیری بخوای تنها زندگی کنی هیچ اشکالی نداره دخترایه مجردم بعضیاشون تنها زندگی میکنن چه ربطی به بی خانواده بودن و بی ارزشی داره😒؟این حرفا و افکار عهد بوقی کی تموم میشه؟خانما و دخترام حق زندگی دارن کسی که طرز فکرش اینه یه دختر و خانمی که تنها زندگی میکنه بی خانواده و بی ارزشه کاملا بی شعور و بی شخصیته افراد پست این فکرو میکنن

شهر کوچیک‌ هستی؟ ینی اگه جدا خونه بگیری فامیل و آشنا متوجه میشن؟ اگه نمیشن تو اون ساختمونی ک میری ...

تهرانم.

بابام اصلا مخالفه و بفهمه عمرا بزاره تنهازندگی کنم

اما منم میدونم بااونا نمیتونم و میخام بدون دونستن بابام جداخونه بگیرم و برم اونجا.

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
یکی از مهم‌ترین سوالات آدم‌هایی ک جدا میشن اینه ینی تنها میمونم یا ازدواج میکنم هم خودم اینطوری بود ...

می‌دونم من خودم جزو همونایی بودم که شما میگین آخر حرفم هم گفتم. ولی ایشون هنوز جدا هم نشدن. چون ایشون همه چیز رو سخت میگیرن اینجوری گفتم که فعلا فکرشو درگیر اون قضیه نکنه. بتونه فقط برای این قسمت زندگیش تصمیم قطعی بگیره.

پروردگار مهربونم شکرت.   
2738

تاپیک های قبلیتو خوندم 

نتونیتم درکت کنم

به هرحال ازدواج چیز عجبیه 

تو حتی توی ازدواج دومت با یکی دیگه هم باسی، ازدواج دوم به مراتب مزخرف تر از ازدواج اولت خواهد بود چون تو همون آدم قبلی با همون ضعف های قبلی هستی و شرایط انتخاب محدودتری داری 

باید چیکار کنم؟؟  جهازو باید برد یا چی؟ خیلی ارزش وسایلمه و کمم نیس... خونه رو چه کنم؟ واقع ...

واا عزیزم چراا؟ تاپیکاتو قبلا خوندم. بخاطر بی احساس بودن همسرت؟ مشاوره رفتین؟؟؟

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
درباره طلاقت نظری نمیدم چون نمیدونم ماجرا چیه ، خودت واقعا همه جوانب رو بسنج و تصمیم عاقلانه بگیر ، ...

نه فعلا سرکار نمیرم.

اما اصلا نمیتونم برم خونمون.... دوتابرادر بزرگ خونه دارم،...شرایط خونمون پیچیدس و کلا دیگه میشم سوژه اوقات خانواده و مدام بحث و بحث و کلی داستان خلاصه...بخصوص ک بابام مخالف طلاقه کلا و بنظرش بایدسوخت و ساخت ....اصن یه وضی....

رفیق نمیتونی خونه بگیری به داداست هم بگی بیاد با توزندگی کنع؟ یا یه خونه نزدیک خونه بابات؟ تو یه خونه نباشید اما کنار هم باشه تو یه ساختمون یا ساختمون کناری یا...؟

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
نه فعلا سرکار نمیرم. اما اصلا نمیتونم برم خونمون.... دوتابرادر بزرگ خونه دارم،...شرایط خونمون پیچید ...

بابات که دوست نداره حتی جدا بشی و طلاق رو بد میدونه میزاره تنها زندگی کنی ؟؟؟ خرجیت رو از کجا میاری ؟ 

فقط یه صحبت دارم 

اینکه الان با همسرت خوشبخت نیستی ترجیح میدی سه سال سختی بکشی یا تااخر عمر خوشبخت نباشی؟!من جای تو باشم خونه بابامو تحمل میکنم‌ب یه عمر زندگی پر از حسرت 

ندیدم دختری ک باشرایط خوب تو تو خونه باباش بمونه!قطعا خواستگار های خوبی برات خواهد اومد و قطعا زندگی خوبی خواهی داش

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
2706