2737
2739

من کسی نیس کمکم کنه ازخانوادم برا جدایی.

نمیدونم باجهازم چه کنم

نمیخام و نمیتونم بعدجدایی برگردم خونه بابام/اما اگر جدا شم و تنها برم خونه بگیرم و همه این جهازو ببرم،میترسم یکروز نباشم دزد بزنه ....

میخام بفروشمم میگم لازمم میشه...

بعدش ترسم از اینه جدا شم ، کیس درستی دیگه پیش نیاد برا ازدواجم....ینی بگن باخانوادت زندگی نمیکنی،تنهایی ، برو بابا ....

( حس میکنم فکرمیکنن بی خانواده م و باارزش نیستم)

چون من مثلا دختر معتقدیم و میخام طرفمم معتقد یاشه/ اما حس میکنم آدمای این مدلی خوب ب احتمال بالا چه خودشون،چه خانوادشون اگربفهمن من تنهازندگی میکنم طردم میکنن....

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

از یه چاه نرو تو یه چاه دیگه فقط تو ایران طرف طلاق میگیره میترسه کسی نبرنش

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خداتوکل کنی همه اش درست میشه

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2731

ببین براخونت ازای دراکاردونوی بگیر وغصه نخور

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

باید چیکار کنم؟؟  جهازو باید برد یا چی؟ خیلی ارزش وسایلمه و کمم نیس...

خونه رو چه کنم؟ واقعا موندم ....بخام برم پیش خانوادم کل وسایل باارزشو باید بفروشم/ بعدم اونجا واقعا سختمه....بادوتا برادر تو خونه....با حرفها

بخامم تنهازندگی کنم ک از آیندم میترسم....ازینکه آدمای خوب و معتقد بفهمن تنهام،طردم کنن....  

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
به خداتوکل کنی همه اش درست میشه

اخه یکی نیس راه و چاه بگه

من هیچ یاوری در دنیا ندارم....

اونکه بله/ اما درعمل چی

2738
علت طلاقت چبه؟! 

خیلی زیاده/ تاپیکام هست.....اینکه حس میکنم آینده ای باطرفم ندارم

اخه یکی نیس راه و چاه بگه من هیچ یاوری در دنیا ندارم.... اونکه بله/ اما درعمل چی

علت جداییت چیه؟واقعا امکان مصالحه نیست؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

اره حق با توعه هر راهی حرف هست. اما یه خونه بگیر خیلی نزدیک به خونه پدرت اینا. وسیله هاتم ببر تو خونه ی جدیدت. سر کار برو. مردمم غلط میکنن حرف دربیارن

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

من قبلنم گفتم بهتون... همه چی رو بسپار به خدا همه چی درست میشه... 

در مورد ازدواج مجدد هم فعلا بذار تکلیف زندگی فعلیتون مشخص بشه بعد ببین تا کی به سکون و آرامش می‌رسی که بتونی کسی رو بپذیری بعد بهش فکر کن. ولی من شخصا برای جداییم به اینم فکر کرده بودم تا آخر عمرم ممکنه تنها بمونم و پذیرفته شده بود برام.

پروردگار مهربونم شکرت.   

شهر کوچیک‌ هستی؟

ینی اگه جدا خونه بگیری فامیل و آشنا متوجه میشن؟

اگه نمیشن تو اون ساختمونی ک میری اصلا با کسی صمیمی نشو، کیس ازدواج هم پیش اومد اول خودت آشنا میشی اونجام نگو مجردی زندگی میکنی بعد چند تا جلسه اگه آدم حسابی بود بش بگو اگه دیدی براش مهمه وانمود کن با خانوادتی

ولی همش برمیگرده ب اینکه شهرربزرگ زندگی کنی

2706