2733
2734

يعني اصلا نميترسيد كسي ناقل باشه يا خودتون ناقل باشيد؟ والا من از ٥ اسفند تا حالا خانوادم و نديدم اون وقت خيلي ها دائم تو رفت و امدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با لبخند😐شما مهموني نميري همسرت سركار نميره؟

نه اصلا مهموني نميرم خونه خانواده هامون نميريم دقيقا چون همسرم سر كار ميره ممكنه كه ناقل باشيم و شعور داريم مثل خيلي هاي ديگه نشستيم تو خونمون تا اين زنجيره قطع بشه 

عجب توجیه مسخره ای دیگه سکوت میکنم و هیچی نمیگم

من مهموني نميرم

ولي واسم عجيبه وقتي دولت و سران هنوز كارمندارو تعطيل نكردن فقط از مردم انتظار داريم

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
نه اصلا مهموني نميرم خونه خانواده هامون نميريم دقيقا چون همسرم سر كار ميره ممكنه كه ناقل باشيم و شعو ...

اميدوارم زنجيره قطع بشه

اما قطع نميشه

در اخر همه خسته ميشيم از قرنطينه

من مهموني نميرم ولي واسم عجيبه وقتي دولت و سران هنوز كارمندارو تعطيل نكردن فقط از مردم انتظار داريم

خب لابد نمیشده که تعطیل کنن ولی الان یک سوم کارمندا میرن سرکار که خب باید مراقب باشن از ماسک و دستکش استفاده کنن و اگر مشکوک هستن اصلا نرن سرکار 

ولی مردم که میتونن بازار و گردش و مهمونی نرن ، اینکه واجب نیست

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2738
من مهموني نميرم ولي واسم عجيبه وقتي دولت و سران هنوز كارمندارو تعطيل نكردن فقط از مردم انتظار داريم

تعطيلي يه بخشي از اين داستانه  

شما تعطيل نيستي و محبوري بري سر كار 

ولي ميتوني رفت و امدت و قطع كني تا خداي نكرده اگر ناقل بودي خانوادت درگير نشن 

هم خانواده خودم هم همسرم خیلی رعایت میکنن، واسه همین خیالمون راحته، هفته ای ی بار میریم خونه مامانم اینا و مادر شوهرم سر میزنیم، دیگه افسردگی میگیریم همینم نریم بچه طفلی هر وقت باباش میره بیرون خرید اینقدر دنبالش گریه میکنه، از بس خونه نشستیم دلم براش میسوزه، مهمونی خانوادگی میگیرن کل فامیل ما نمیریم. 

خب لابد نمیشده که تعطیل کنن ولی الان یک سوم کارمندا میرن سرکار که خب باید مراقب باشن از ماسک و دستکش ...

بازار كه خاليه كسي واقعا جايي نميره 

من خونم خيابون اصليه

پرنده پر نميزنه

واقعا هرچقدم بگيم

باز يك ماه ميتونستن تعطيل كنن

همسر من ك يك روزم تعطيل نبود

تعطيلي يه بخشي از اين داستانه   شما تعطيل نيستي و محبوري بري سر كار  ولي ميتوني رفت و ام ...

بله درسته

من اعصابم خورد بود ي چي تايپ كردم🙁

2706