2733
2734
عنوان

حقایق مرگ🤲🤲🤲🤲🤲

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 73 پست

من کتاب آن سوی مرگ خوندم 

با اینکه خیلی میترسم ولی ته دلم روشنه که مرگ شیرینه 

چند نفر که تجربه نزدیک به مرگ رو تجربه کرده بودن 

میگفتن با جدا شدن روح از بدنمون انگار تازه چشمامون باز شده بود انگار تو زندگی يه جوراب مشکی سرمون کشیدنو با اون دنیا رو میبینیم ولی وقتی می‌میریم فک کنید اون جوراب زنونه مشکی رو از چشممون برداریم اون پرده بره کنار دنیا رو اونقد شفاف و پر از رنگ های زنده میبینم 

بعد حس آرامش و سبکی عشقی که ازش حرف زده بودن 

البته از حق الناسم خیلی گفته بودن که حتی ساده ترین چیزا تو اون دنیا حتی مسخره کردن کسی چجوری از خوبی هاشون کنده بوده 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
 کلا ههرچیزناشناخته ترسناکه ولی مرگ م ینوع جابجاییه ولی اگه تناسخ واقعیت باشه خوشحال میشم حداقل ...

عزیزم پیشنهاد میکنم معنی سوره یس رو بخون حتما ضرر نداره...خداوند وعده حق میده

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد اونهایی که مرده رو میسوزونند چی ؟ اونها فشار روح ندارند.؟

عزیزم 

شب اول مرگ اون جنازه اگه تو اب باشع مثلا تو دریا غرق شده باشه یا تو هوا مونده باشه یا تو خاک باشه یا هر جایی دیگه و یا حتی سوزونده بشه اون خاک نیست که به جسمش فشار وارد میکنه درواقع اون فشار برای روحشه  و روحش عذاب میکشه

اگه تو دریا باشه اون اون اب فشار وارد میکنه 

تو هوا باشه هوا تو خاک باشه خاک و سوزونده بشه هم اون حرارت فشار رو به اون وارد خواهد کرد

2728
برام سواله چطور کشورهای دیگه که به قبر کردن اجساد اعتقاد ندارند و جنازه رو میسوزونند هم اینقدر از مر ...

بیشترین دلیلش شاید وابستگی به این دنیا باشه که حقیتا هم سخته 

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
برام سواله چطور کشورهای دیگه که به قبر کردن اجساد اعتقاد ندارند و جنازه رو میسوزونند هم اینقدر از مر ...

اونایی که به سرای اخرت ایمان ندارن و خبری ازش ندارن ترسشون بیشتر از ماست چون ما میدونیم تموم نمیشیم بازی داده نشدیم بیخودی به دنیا نیومدیم،علتی داریم ،  قیامت حساب کتاب میشه حقمونو میگیرم اگه تو این دنیا ظلمی بهمون شده ،ولی اونایی که نمیدونن وحشت دارن 

عزیزم  شب اول مرگ اون جنازه اگه تو اب باشع مثلا تو دریا غرق شده باشه یا تو هوا مونده باشه یا ت ...

در واقع فشار قبر همون حس وابستگی که به دنیا داشته باشیم هر چی وابسته تر باشیم دل کندنمون از دنیا و جسممون سخت تر میشه مث خیلی از روح ها هست هنوز میگن نتونستن از دنیا دل بکنن بارها میرن بالا جسمشون امید دارن بتونن واردش بشن این بدترین عذاب خدا خودش کمکمون کنه حداقل به دنیا مال و اموال تعلقاتش اینقد دلبسته و وابسته نباشیم 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
2738
میدونم که ازخودگذشتن ها بخاطر زندگی بچهام  یه جایی  یه گوشه ی ثبت شده هم خالقم هم کائنات م ...

منم همین طور..ولی به عنوان مادر به غریزم عمل کردم .کار شاقی نکردم.همه مادرا همینن.حتی حیوانات..نباید واسه این طلب ثواب کنیم که

غریزه.انسان به طور غریزی مثل به هستی و وجود داره و از نیستی وحشت داره چون براش ناشناختست

به نظرم مرگ شیرینه پایان زجرها و ناخوشیهاست شروع یه زندگیه ربانیه.همه ما عزیزانی داریم که واقعا تصور از دست دادنشون آدمو دیوونه میکنه الهی عمرشون با سلامتی همراه باشه ولی خوبه یه چیزهایی بدونیم که وقتی اتفاقی برایشان افتاد به روحشون خیری برسونیم نقل شده که سوره ملک عذاب قبر رو از مرده برمیداره پس وقت فوت عزیزی خوبه روحیه مونو حفظ کنیم  و براشون این سوره رو بخونیم البته عذاب شب اول قبر به معنی این رسیدن وقت شب و الا تو قبر باشه نیست بلافاصله بعد مرگ و در هر موقعیتی اتفاق میافته چه تو هوا باشه چه آب و چه خاک و ‌...

💣بی‌بی چک خوان سایت💣