2752
2734
عنوان

چرا همه از زندگیشون مینالن؟؟؟موندم آدم خوشخبت کدوم گوریه😞😕

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 54 پست

منم خوشبختم خداروشکر.شوهر خوشتیپ و خوش اخلاق و پولدار.

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقاً بنظر من آنجا کمبود عاطفی بیشتره

نه منظورم این بود اونجا خوشبختی ‌ . اینجا بدبختی . آخه آدمای اینجا هم آنقدری که میگن بدبخت نیستن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

انشالله که همه خوشبخت باشن

تو گور نباشن تو بغل عشقشون باشن

😜😜😜😜

تاپیک زدم فهمیدم آدم خوشبختم داره نی نی سایت😂فک کردم فقط تو غصه هاس😂😂😂

یکم خودتون باشید ، تموم نمیشید😊
اره خدارو شکر همسرم خوبه . امااا از گذشته ها یه خورده حساب با بعصی فامیلای خودم دارم . 

تا تو فکرشون باشی خودتو اذیت میکنی گلم 

مَن اَز آن روز کهِ دَر بَندِ تُواَم آزادَم
انشالله که همه خوشبخت باشن تو گور نباشن تو بغل عشقشون باشن 😜😜😜😜 تاپیک زدم فهمیدم آدم خوشبختم ...

والا  

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊
اره خدارو شکر همسرم خوبه . امااا از گذشته ها یه خورده حساب با بعصی فامیلای خودم دارم .  

بقول شوهرم آدم بخاطر پشه یقه خودشو پاره نمیکنه  

اره انقدر حیله گرن . واسه همین دلم میخواد بزنم لت و پارشون کنم :( 

تنها کمکی که بخودت میتونی بکنی و اونا خیلی خیلی بیشتر اذیت میشن اینه که محلشون نزاری و سرسنگین باشی باهاشون   

بقول شوهر آدم بخاطر پشه یقه خودشو پاره نمیکنه    

افرین به همسرتون .

البته عموم اینا یه جورایی دارن راه باز میکنن وارد زندگیم بشن و کلا زندگیمو بر فنا بدن .  اما کور خوندن .

قسم خوردم  دیگه اجازه ندم بهشون . و کلی هم حرف بارشون کنم 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706