2737
2734
عنوان

کشک بادمجون نامینو😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1436 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق الناس؟؟؟؟

آره عزیزم حق الناس ... قرار نیست حتما مالی باشه همینکه کاری کنی یکی آه بکشه تو اون لحظه یعنی حق الناس گردنته 

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
آره عزیزم حق الناس ... قرار نیست حتما مالی باشه همینکه کاری کنی یکی آه بکشه تو اون لحظه یعنی حق النا ...

منم معني حق الناس رو.ميدونم ولي شما خيلي اغراق ميكنيد 

اگر استدلال شما درست باشه كلا صب تا شب كل ادما كل احتماع همه چيو بايد تعطيل كنن 

2731
منم معني حق الناس رو.ميدونم ولي شما خيلي اغراق ميكنيد  اگر استدلال شما درست باشه كلا صب تا شب ...

نه عزیزم قرار نیست چیزی تعطیل بشه فقط گفتیم هوای دل همدیگه رو داشته باشبد تو این شرایط اقتصادی درست نیست راه به راه از غذاهای لاکچری و خریدهای آنچنانی مون فیلم و عکس بزاریم نمیدونم واقعا چه افتخاری داره که دیگران بدونن مثلا شما امروز کوبیده خوردین 😕😕😕

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...