2737
2739
عنوان

کیا خونه تنهان؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 67 پست
عادت کردم دیگه چه کنم از خونه پدرمادرم بهتره  امشب قراره ۳ بیاد  خوبه اینجارو دارم

عه شماهم بیدارین تا بیاد؟

من ک شام نمیخورم هیچ وقت تابیاد 

کارهمسرشما چیه 

کارای خونتون انجام دادی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان..ببین الان شوهرت ۳ میاددل نگرون نمیشه..یعنی بهش شک کنی..بابامگه کاسبی تاچقدرطول میکشه اونم الان ...

تتو میزنه لایو میگیره منم میبینمش 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2731
عه شماهم بیدارین تا بیاد؟ من ک شام نمیخورم هیچ وقت تابیاد  کارهمسرشما چیه  کارای خونتون ...

بچه ندارم کار هم ندارم 

یه ساعت گرم شدم کارامو انجام داد اما ازغذام نمیمونم چون تو اقدامم باید به خودم برسم 

ارایشگر و تتو زن

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2740
خوبه دیگههه من جای تو بودم اگ اذیتم نمیکردن واسشون کیک درست میکردم پاپ کرن درست میکردم چیپس درست میک ...

😅آی خواهردست رو دلم نذار خونه یکیشون بیست روزه سرفه میکنه  بدغذان  اینارو بخورن لب به غذا نمیزنن   ای ای خدا حفظ کنه بچه  هارو  اما بچه داری سخته

اقدام کن خوب..

شوهرم نمیخاد....

هنوز تازه میخاد ماشین بخره...

یه خونه درحال ساخت داریم

اینجا هم خونه مناسبی نیست واس بچه اوردن خیلی سرده و مشکلات دیگه و اینکه نمیخام بچع بیارم میخام اگ بشه ازاین خونه مادرشوهرمم بریم دعا کن 

عه پس خوبه خداروشکر یه کار خوبی دارن خوب میکنی به خودت برس 😍

کیو دیدی ساعت ۳ شب ارایش غلیظ کنه 😂😂😂😂یه دیوونه ای مثل من