2737
2734
عنوان

صورتم کشیده س !😔

2575 بازدید | 144 پست

سلام بچه ها من از فرم صورتم اصلا راضی نیستم یعنی تا نوجوونی خوب بودم صورتم گرد بود یهو صورتم شروع ب رشد کردن کرد و چونه م اومد جلو صورتم زاویه داره وبزرگه من صورت کوچیک و بیضی دوس دارم نمیدونم چرا اینجوری شدم یهو

زشت نیستم یعنی اجزای صورتم خوبه فقط فرم صورتم خیلی رو اعصابمه بدنم لاغره و ریزه میزم ولی صورتم کشیده و بزرگ یجوری ام من صورت کوچیک و بیضی دوس دارم که هر مدل مویی بهم بیاد

الان چندین ساله فقط فرق کج میکنم موهامو خسته شدم هیچ مدل مویی بم نمیاد آرزومه موهامو بالای کنم همش تو چشمامن....همیشه ب دخترایی ک صورت کوچیک و جم و جور دارن غبطه میخورم توروخدا کمکم کنین هیچ عمل جراحی وجود ندارد واس کم شدن سایز صورتم و کوچیک شدنش؟؟؟؟ 

لب هات چطورین؟

لب هات در حالت عادی بستن یا بازه؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بسته

برو متخص ارتودنسی بررسیت کنه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2738
2706