2737
2734
عنوان

خدایی چن روزه تو خونه اید؟؟من که پوسیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 75 پست

اول قرنطینه حرص میخوردم که بابا و خواهرم میرن سر کار یهو میگیرن

بعد بابا و مامان و خواهرم کرونا گرفتن کلی حرص خوردم بخاطر اونا و استرس داشتم برا خودم

حالا خداراشکر همشون خوب شدن استرس برا خودم هنوز دارم 

ولی همش سعی کردم این قرنطینه را به یه فرصت عالی برای آینده تبدیل کنم برای همین زیاد خسته نشدم

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقيقا از اول اسفند قرنطينه رو شروع كرديم اما خب اينجوري نيست كه از خونه تكون نخورم بالاخره خريد خونه و ميوه و نون اينچيزها رو ميرم 

يكبار هم هوا خيلي خوب بود با ماشين از پاركينگ خونمون رفتيم كوه هيچكس نبود يه هوايي خورديم برگشتيم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2731
وای چ خوب که شوهرتون تو خونس شوهر من کارمنده مجبوره بره خیلی استرس داره ادم

ما تدریس مجازی  داریم هر دو فعلا تعطیل هستیم

همسرم از هفته آینده باید بره

چون دانشجوی ارشد و درشرف دفاع داره

اما مدارس تعطیل هست تا اطلاع ثانوی 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
من ازماه هشتم بارداریم خونه ام الان نی نی ام دوونیم ماهشه

وای خدا منم ماه اخرم ینی میشه بچم سالم بیاد خدایا

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم
2738

من از وقتی که فهمیدم امده ایران از اخرهای بهمن ماه تاالان فقط باماشین میریم دوردور خیابون گردی چندروز یک بار ودوباررفتم باغ اونم یک ساعت فقط 

دیگه عادت کردم چندروزه 😬😬😬😣😣😣😑😑😑انگارتا 1400هم همین مدلی زندگی خواهیم کرد فقط دوسال نشه 😢😢😢

ما تدریس مجازی  داریم هر دو فعلا تعطیل هستیم همسرم از هفته آینده باید بره چون دانشجوی ارشد و ...

خیلی خوبه واقعا کسایی که انقد خوب رعایت میکنن نشون میده چقد بافرهنگن مث خانومای دیگه که نمیرن بیرون

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم
2706