2752
2734
عنوان

بسته حمایتی لعنتی رو......🧐🧐🧐🧐👎👎👎👎

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 93 پست
معیشتی ویارانه که هیچ. یارانه کروناهم قرارشدتوسه مرحله بدن که تاحالافقط یک مرحله ریختن از200 تا600تو ...

کجا یه مرحله ریختن؟

چرا ما ندیدیم؟؟؟؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
وا احتمالا اشتباهی رخ داده آخه برای ما هم 12 تومن ریختن........خیلی عجیبه ما اصلا نیاز نداریمش

جدی 12 میلیون ریختن براتون ‌‌؟؟؟ 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره واقعا نور به قبرمشون بباره اینقد برکت  و روزی زیاده که نیازی به کار کردن نیست خداروشکر مثل ...

دیروز فامیلمون قسم میخورد همسایشون ۴تا دخترن که فروشنده بودن و از بهمن بیکارن

گفت برا نوار بهداشتی موندن

همسایه ها دارن کم کم کمکشون میکنن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
معیشتی ویارانه که هیچ. یارانه کروناهم قرارشدتوسه مرحله بدن که تاحالافقط یک مرحله ریختن از200 تا600تو ...

همین بسته ک قبلا دادن زنگ زدن گفتن تمام حساباتون برسی میشه اجازه میدید، ما هم گفتیم خیر و به ما تعلق نگرفت این بسته هم هزارتا دنگ و فنگ داره راحت نمیدن

2731
کجا یه مرحله ریختن؟ چرا ما ندیدیم؟؟؟؟

این معلوم نیست به کی دادن گفتن کارگران ساختمانی و فصلی و اینا که زیر پوشش بهزیستی هستن میدن اما به هیچ کدوم ازاینا ندادن من خودم شوهرم کارگر براما که نریختن از چند نفرهم پرسیدم گفت نریختن معلوم نیست به کی دادن

جدی 12 میلیون ریختن براتون ‌‌؟؟؟ 

نه خواهر مگه تو این کشور نیستی 

والا تو ایران سر 45500 یارانه طوری 500 تومنشو محکم تلفظ میکنن عرش خدا به لرزه درمیاد از اینهمه دست و دلبازی بعد بیان12 تومن بدند؟؟؟؟؟

نه خواهر مگه تو این کشور نیستی  والا تو ایران سر 45500 یارانه طوری 500 تومنشو محکم تلفظ میکنن ...

لعنتی 😂😂😂😂آره واقعا حالا باور کن این یک میلیون هم نمیدن 🤪🤪🤪

اون ثبت نام فرق داره اون مال 4 میلیون خانوار هست که شغلشون آسیب ودیده چک برگشتی دارن مثل کاسب ها

1میلیون چه فایده داره؟ یارانه خودمونو به خودمون میدن اقساط باسود12درصدپس میگیرن😂😂

نه بابا یارانه دوسال شوهر و یه دفعه میریزن بعد تا دوسال بهش یارانه نمیدن 😂😂

اون ثبت نام فرق داره اون مال 4 میلیون خانوار هست که شغلشون آسیب ودیده چک برگشتی دارن مثل کاسب ها

اینکه مال شغلهای آسیب دیده هست هم تبت نام داره جداگانه. واسه 1میلیون دیروزاعلام شدثبت نام کنن. البته فقط میگن.ثبت نامی هاهم مثل معیشتی هزاردردسرداره آخرهم میگن تعلق نمیگیره

1میلیون چه فایده داره؟ یارانه خودمونو به خودمون میدن اقساط باسود12درصدپس میگیرن😂😂

آره بخدا خریت ما مردم هم تا یه جایی حدی داره الان باید شاخ و دم داشته باشیم فک کن میان میگن عزیزم دو میلیون بهت میدم یه ماه دیگه اما قبلش بگم در ازای دو میلیونت 2 میلیون و 120 میگیرم بعدما هم بگیم وای عجب ابر مردی هستی تو خدا امثال شما رو زیاد کنه چقد به فکر ما هستین

پول خودمون رو به خودمون میدن تازه یه سودی هم از روش بر میدارن ما بخاطر 12 درصد سود بی تاب و بی قرار این لطف وکرمشون هستیم

[QUOTE=131858566]همین بسته ک قبلا دادن زنگ زدن گفتن تمام حساباتون برسی میشه اجازه میدید، ما هم گفتیم خیر و به ما تعلق ...[/QUOمردمودلخوش میکنن الکی تازه بعدم میگن تعلق نمیگیره😀

2706