2737
2734
عنوان

داستان واقعی جای من کجاست🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 62695 بازدید | 508 پست
بله زنده هستن ایشون.نمیدونم بستگانشون هستن یانه

میش اگ داستان گذاشتی من و تگ کنی 

خیلی قشنگ بود 

راستی پونه خانوم چطور زنده هستن؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
میش اگ داستان گذاشتی من و تگ کنی  خیلی قشنگ بود  راستی پونه خانوم چطور زنده هستن؟

عزیزم تاپیکای دیگمم داستان جذاب و قشنگی هست دوست داشتی بخون.

نمیدونم گلم😊

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
اسی دسته گلت درد نکنه خیلی خوب بود 🌹🌹🌹🌹💋💋

ممنونم لطف داری مهربون☺😍

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
@کبوتران     @پرندگان     @مارال19     آبجی جونم اگه دوست داشت ...

سلام عزیزم من فعلا نت ندارم الان هم با شارژم اومدم اگه بعدا یادم موند حتما میخونم اون یه داستان تموم شد؟

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

من تازه تموم کردم این داستان رو 

ممنون🌹

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
سلام عزیزم من فعلا نت ندارم الان هم با شارژم اومدم اگه بعدا یادم موند حتما میخونم اون یه داستان تموم ...

سلام آبجی جونم خوبی؟

هنوز ادامه داره هروقت تونستی بخون عزیزم😍

سلام آبجی جونم خوبی؟ هنوز ادامه داره هروقت تونستی بخون عزیزم😍

راستی سال نو مبارک ، سالی پر از خیر و برکت و سلامتی برات آرزو میکنم 🌹🌹🌹🌹 قربونت باعث افتخارمه😘😘😘😘

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

چقدر با خط به خط این داستان گریه کردم...انگارزندگی خودم بود...کاش خانواده ام من رو به حال خودم میگذاشتن...کاش مامانم به خاطر حرف مردم من رو بدبخت نمیکرد...دوست داشتم مامانم یه بار ازم میپرسید خودت چی دوست داری وچی خوشحالت میکنه...ولی افسوس...الان که به معنای واقعی بدبخت شدم دارم تلاش میکنم نترسم وقوی باشم...مثل پونه...باید قوی باشم.