2733
2734
عنوان

🎊👧خانومایی که باردار نمیشین بیان براتون سوره یاسین بخونم❤

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 75 پست

منم یه نی نی سالم میخوام برای منم بخون خدا این ماه بهم بده😔❤️

برام دعا کنید نی‌نی م سالم باشه برای سلامتیش حمد بخونید خواهش میکنم 😭😭😭😭😭🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

میشه برای نینی توشکمم  بخونی؟باردارم ولی آب دورش خیلی کمه واحتمال داره ازدستش،بدم باسختی وتوکل بخدا تااینجااومده دعاکن خدا ازم نگیرش😔😔امروزمیرم سونوکاش همه چی خوب باشه😭😭😭😭

لطفاهرکی تونست واسه شادی روح بابام یه صلوات یا فاتحه بفرسته😭🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درک نمیکنم این مدل قران خوندن رو، کاش بفهمیم و درک کنیم قران برای چی باسد بخونیم!!!

مریمو جان عیدتون مبارک💐💐

ببخش که ریپلایتون کردم ،عزیزم اینو قبول داری که واسه هم دعا کردن اول به خودمون حس خوب میده،حتما خودت هم تجربش کردی .و اینکه واسه کسی دیگه ای دعا کنیم ،هر نفسی  یه انرژی داره و و چه دعایی بالاتر از سوره های ناب قران.

تو هم لطفا واسم دعا کن ،هر دعایی که دوست داری .منم از خدا میخوام تا در زودترین زمان ممکن و به بهترین شکل،بهترین اتفاقها واست رخ بده💓💓

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2731
مریمو جان عیدتون مبارک💐💐 ببخش که ریپلایتون کردم ،عزیزم اینو قبول داری که واسه هم دعا کردن اول به ...

قربونت برررم، عزیزم دعا کردن با قران خوندن فرق داره، تو خود قران نوشته قران را بخوانید تا متذکر شوید و بصیرت پیدا کنید. قران خوندن نوعی ذکر هست که هر کی برای خودش باید بخونه و راهنمایی های قران رو تو زندگی به کار بره، کتاب زندگیه نه کتاب دعا که دیگران برای ما بخونند. 

یکم مفاهسم عوض شده به نظرم، 

@فاطمه ‍  @nazaniiiin     @donya70    

اي جانم ممنونم مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️

لطف ميكني خوشگلم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

منم نی نی میخوام....نذر کردم که امسال باردار شم خدا بهم یه پسر بده اسمشو یا محمد بذارم یا محمد مهدی... بچه ها برام دعا کنین.....زیاد دکتر رفتم....

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

میشه برای منم بخونی و دعا کنی سال دیگه این موقع خدا ی نی نی سالم بغلم بزاره تو نیمه شعبان بغلش داشته باشم و شیرینی پخش کنم😍

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷

التماس دعا💚🙏🏻

ازخدا فرزندانی سالم وصالح میخوام💚🙏🏻

ان شاءالله شماهم به حاجت قلبیت برسی💚🙏🏻

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
2706