2737
2739
یعنی باید حتما چند کلمه عربی خونده بشه تا زن و مرد با هم همسر بشن؟پس اجداد ما ۳۰۰۰سال پیش چنین چیزی ...

چه بیسواد!!

۳۰۰۰ سال پیش ک اسلام نبوده که بخاد محرمیت باشه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا میخونن هر چند روز ک بخوای میتونی عقد موقت باشی ک میشه همون نامزدی برای عقد دائم هم ک مشخصه

منم گفتم صیغه موقت هرچقدربخای میشه ولی صیغه محرمیت معمولا یک ماهس عزیزم صیغه محرمیتو موقت زمین تااسمون فرقشه

نه ایشالا نمیشه 😂😂😂اصن ما جا واس این کارا نداریم همش جلو چشم خانواده ایم

آخه شیطون خیلی کارشو بلده واسع این جور کارها همه چی رو ردیف میکنه 😂😂😂حالا امتحان کن درسته بچه ها 

2738
یعنی باید حتما چند کلمه عربی خونده بشه تا زن و مرد با هم همسر بشن؟پس اجداد ما ۳۰۰۰سال پیش چنین چیزی ...

هر قومی رو براساس رسم و رسومش باهم ازدواج میکردند

و با اومدن دین اسلام و پذیرفتنش این پرتوکل تغییر کرد

هنوزم بچه هایی ک براساس رسم و رسومات خود کشورشون ازدواج میکنن و بچه میارن کاملا حلال زاده.

حرف اینه ک باید یه چارچوبی باشه

ایه ی عربی هم سنت پیامبره ک درواقع احترام وادب و اجازه از محضر خدا برای پیوند پاک ازدواجه

چیز سختی نیس فقط باید چشم هارو باز کرد و ب دور از تعصب همه چی رو دید.

اینقدر نسبت ب دین جبهه نگیرید.

چ فرقی 

صیغه موقت شما کامل همسر قانونی اون اقایی ینی نزدیکی بخاد نمیتونی بگی ن بعد تموم شدن صیغه باید دو ماه عده نگه داری نمیتونی همینجوری بگی ن دیگ نمیخامت بهم بزنی اون اقاباید مدت باقی مونده رو ب شما ببخشه 

منم گفتم صیغه موقت هرچقدربخای میشه ولی صیغه محرمیت معمولا یک ماهس عزیزم صیغه محرمیتو موقت زمین تااسم ...

ن عزیزم

ما فقط دونوع صیغه داریم

یکی دائم

یکی موقت

هردو هم باعث محرمیت و نکاح کامل میشن

صیغه موقت شما کامل همسر قانونی اون اقایی ینی نزدیکی بخاد نمیتونی بگی ن بعد تموم شدن صیغه باید دو ماه ...

نه هیچ فرقی بین این 2نیست

هر نوع صیغه ایی که دائمی نباشه موقته و هر نوع صیغه چه دائم چه موقت برای محرمیته

و تعیین مهر و مدت هم لازمه

فقط در صیغه موقت خانم میتونه قید کنه که با اقا در حد معمول در ارتباط باشن و نزدیکی انجام نشه.اما اگر بعدا خانم رضایت دادن هم اشکالی نداره

برای عده هم در صورت نزدیکی باید عده نگه داشت

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫
ینی چی وکیل 

یعنی یا خودت میتونی بله رو بگی بله رو هم باید بار سوم بگی یا اینکه اگه خودت نمیخکایی بله بگی به حاج اقایی که صیغه محرمیت میخواد بخونه بگو یا خودش بله رو بگه یا پدرت بله رو جاشما بگه 

2706