2737
2734
عنوان

کیا مثل منن😁😁عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1558 بازدید | 35 پست
منم شنیدم سیانور داره ولی مقدار زیادش مضره فک نکنم در این خد خطرناک باشه من ی عمره میخورم

هسته زردآلو هم سیانور داره درسته؟

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
هسته زردآلو هم سیانور داره درسته؟

نه اونو من شنیدم مفیده

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شنیدم سیانور داره ولی مقدار زیادش مضره فک نکنم در این خد خطرناک باشه من ی عمره میخورم

اره دقیقا زیادش خطریه. خب همینکه به صورت مداوم مصرف بشه (هر چند کم)  بلاخره ضررهاش رو میشه یه جوری تو بدن

ایام غم نخواهد ماند... 99/09/09 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. شکر
2728

تنها نیستی اسی منم میخورم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
وای اول ندیدم اونارو🤣🤣 منم خیارو هستم ولی سیبو نه جاش باقالی سبز و میپزم پوسشم میخورم😎

اصن باقالیه و پوسته ی پر از ابلیمو نمک و فلفلش😍😍😍😍

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)