2737
2739
عنوان

هنوز ندادن خاکش کنیم ..بیابن توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1575 بازدید | 42 پست
هم فاتحه فرستادم هم صد تف و لعنت به چین فرستادم

اونا دارن جهان و نابود میکنن خودشون دارن قدرتمند میشن کار خودشون بود داروشو هم دارن ..همش الکی بود میگفتن کار امریکاست

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔

عزیزم بهت تسلیت میگم

اسمشو بگو من تو گروهم براش ختم قران بزاریم

شما هم میخای روح عموتو شاد کنی شب اول که دفنش کردن براش نماز لیله الدفن بخون و به همه بگو ختم ۴۰ سوره ملک بزار حتما براش بخونید بیشترم شد بهتر صدقه همون شب از نیابت عموت زیاد بدین موقع دفن تربت کربلا اگه دارین بزارین تو قبر و در لحظه دفن کردن حتما تلقین دوم میت رو بخونید ان شالله که امرزیده میشن

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخ ک درکت میکنم پدربزرگم تازه فوت شد.روز قبلش مرخص شده بود وگرنه بیمارستان نمیزاشت عادی دفن بشه.&nb ...

خدابیامرزه.امروز همش چشمم ب پدربزرگم بود خدای نکرده حالش بد نشه واسه فشار یاچیزی مجبور شه بره اون خرابشده ک ازش ویروس میباره

2731

خدا رحمتشون کنه خیلی سخته بدون مراسم خاکسپاری واسشون یس بخون امشبم که خیلی شب خوبیه 

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر
اخ ک درکت میکنم پدربزرگم تازه فوت شد.روز قبلش مرخص شده بود وگرنه بیمارستان نمیزاشت عادی دفن بشه.&nb ...

اسم پدربزرگتو  بگو عزیزم براش تو گروهم ختم قران بزارم خدا رحمتش کنه

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
شایدم آمریکا...

نه باوو امریکا خودش کلی کشته داده حتی بیشتر از ایران تنها کسی که تونسته جلوشو بگیره چینه سوسگ خوره

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
2740
اسم پدربزرگتو  بگو عزیزم براش تو گروهم ختم قران بزارم خدا رحمتش کنه

وای ازت ممنونم. اصغر ممنونم ازت

بخدا توو غربت دور از خونوادم نمیدونستم چکارکنم براش 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اونا دارن جهان و نابود میکنن خودشون دارن قدرتمند میشن کار خودشون بود داروشو هم دارن ..همش الکی بود م ...

کارِ چین ملعونه.بخدا همون اول که خودشون گفتن همچین ویروسی اومده من توو یه تایپیک گفتم نمیدونم چرا حس میکنم خودشون ساختنش.هرچی میگذره شکم به یقین تبدیل میشه کارِ خودِ کثافتشونه.برای ابرقدرت شدن دست به همچین جنایتِ کثیفی زدن.کاش در توانمون بود که هیچی از چین نخریم و تحریمشون میکردیم😩😩😥😥

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍

خدا رحمت کنه سوره یاسین الرحمن این الکرسی زیارت عاشورا 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
وای ازت ممنونم. اصغر ممنونم ازت بخدا توو غربت دور از خونوادم نمیدونستم چکارکنم براش 

عزیزم خدا صبرتون بده واقعا روزای سختیه

خدا رحمتشون کنه و به شما صبر بده

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
2706