2737
2734
عنوان

تغییر اسم دوباره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید اینو میپرسم  احیانا دوقطبی نیستند؟

راستش خیلی دکتر رفته و خیلی تشخیص ها دادند و دارو ها هم تاثیری نداشته و بدترش کردند ولی دکتر های فوق تخصص بیشتر تشخیص وسواس فکری عملی شدید با افسردگی دادند 

راستش خیلی دکتر رفته و خیلی تشخیص ها دادند و دارو ها هم تاثیری نداشته و بدترش کردند ولی دکتر های فوق ...

پس اجازه تغییر اسمو بهش ندید .. با عماد صداش کنید !! 

گاهی دست خودشون نیست مطمئن باشید عوض هم بکنند بازم پشیمون میشن .. پس اجازه ندید .!!

خدایا ! اینجا و این جوری زندگی کردن ⏳تو سلیقه من نیست 😒یه فکری بکن ....!!!
2728
پس اجازه تغییر اسمو بهش ندید .. با عماد صداش کنید !!  گاهی دست خودشون نیست مطمئن باشید عوض هم ...

البته میگه که من اون موقع بچه تر بودم و تجربه و عقل الانم رو نداشتم و عجله کردم و میگه روی اسم الانم خیلی فکر کردم و درکل با توجه به بیماریش یه جورایی دلمون براش میسوزه. ببخشید دو قطبی شما گفتید میدونید چه علائمی داره ازش اطلاعاتی دارین که چطور هستش؟

البته میگه که من اون موقع بچه تر بودم و تجربه و عقل الانم رو نداشتم و عجله کردم و میگه روی اسم الانم ...

راستش اطلاعاتم ناقصه ولی یه دوره خوشی دارن که بسیار ولخرج میشن و واقعا فعالیت دارن و .... و یه دوره افسردگی که خب افسرده ان و این حرفا 

کلن نمیتونن روی کاری ثابت بمونن !! از این شاخه ب اون شاخه

البته خیلی شایعع و تقریبا همه دارن ولی مثلا دوز هاش کمتر مثلا من و یا حتی شما هم ممکنه داشته باشیم ...

دیدید ناخوادگاه افسرده و یا خیلی شاد میشیم.. 

ولی اگر شدید بشه خیلی خیلی خطرناکه و متاسفانه فکر نکنم درمانی داشته باشه 

بزنید نت بخونید راجبش .. اطلاعاتم ناقصه

راستش اطلاعاتم ناقصه ولی یه دوره خوشی دارن که بسیار ولخرج میشن و واقعا فعالیت دارن و .... و یه دوره ...

خواهش میکنم اتفاقا خیلی کامل و درست لطف کردید و راهنمایی کردید راستش این علائم هارو هم داره من 10 سال هستش که باهاش دوستم و از بچگی باهاش بودم و اتفاقا دلیل این که اسمش رو عوض کرد یه مدت خیلی رفته بود داخل ملی گرایی افراطی و در حد نژاد پرستی و یه دفعه پشیمون شد و گفت مرز اهمیتی نداره و دوران ملی گرایی و نژاد پرستی گذشته و درکل یه مدت میخواست اهنگساز بشه بعد گفت میخوام فیلمساز بشم بعد شاعر و درکل این علائم رو داره

2738
خواهش میکنم اتفاقا خیلی کامل و درست لطف کردید و راهنمایی کردید راستش این علائم هارو هم داره من 10 سا ...

احتمالا دوقطبیه .. البته من دکتر نیستم ولی چون روی خودم شک داشتم راجبش مطالعه محدودی انجام دادم .. 

خوشبختانه فقط افسردگی خفیف داشتم 

من به خودم برای این شک کردم که‌ مثلا نمیرم بیرون ولی وقتی برم خیلی بهم خوش میگذره🙄 حس کردم این میتونه به نشونه از دو قطبی بودن و ثبات نداشتن باشه..

به هرحال راجبش مطالعه کنید شاید واقعا دوقطبی باشه 

اگر متوجه بیماریشون بشن خیلی راحت میتونه کنترل بشه ..

چون اگر شدید شد زبونم لال باید برن بیمارستان

احتمالا دوقطبیه .. البته من دکتر نیستم ولی چون روی خودم شک داشتم راجبش مطالعه محدودی انجام دادم ..&n ...

البته این بنده خدا اینقدر دکتر رفته و هر دکتری یه تشخیصی داده هم خودش هم خانواده اش گیج شدن و داروها هم اثر مثبتی نداشت و بدترش کردند و مثلا وزنش رو از زیر پنجاه کیلو رسوندن به بالای صد کیلو و با زحمت کم کرد و بیماریش هم دارو هارو خورد شدید تر شد و درکل یه مدت نا امید شد و دارو اصلا نخورد آخرین بار هم که رفت دکتر دارو داد گفت بدنم نمیتونه تحمل کنه و نمیتونم بخوابم و بشینم و دگرگون میشه قرص هارو میخورم و سیستم بدنم بهم میریزه درکل دکترها هم هرکدوم یه تشخیص دادند یکی گفت اسکیزوفرنی یکی گفت پیش فعالی درکل این بنده خدا یه روز خوش ندید من بهش راهنمایی های شما رو میگم و به خانوادش هم میگم خداکنه بخیر بگذره البته فعلا خیلی روی اسمش ناراحته 

البته این بنده خدا اینقدر دکتر رفته و هر دکتری یه تشخیصی داده هم خودش هم خانواده اش گیج شدن و داروها ...

انشاءالله که حل بشه مشکلشون ..

شایدم چندین بیماری روانی رو باهم دارند! مثلا یکی دیابت داره و مشکل قلبی هم داره .. بیماری روانی هم همینه 

پیشنهاد میکنم درحد امکان قرص مصرف نکنن! فقط یک یا دوماه مصرف کنن و روند بیماری رو ببینند ..

راستش باید مورد  توجه قرار بگیرند..

دوس ندارم اینو بگم چون ایشون بیمارن ولی کاش ازدواج کنن !. 

ادماداگر عاشق بشن میتونن عوض بشن ..

ولی خب باید بعد از تشخیص بیماری و شروع روند درمان این اتفاق بیفته .

الان بیفته دختر بیچاره دچار مشکل میشه

انشاءالله که حل بشه مشکلشون .. شایدم چندین بیماری روانی رو باهم دارند! مثلا یکی دیابت داره و مشکل ق ...

بله درسته حق با شماست درکل به خاطر بیماریش از خیلی از فرصت ها و یه زندگی عادی و معمولی محروم شد و خیلی اذیت شد درباره ازدواج هم اخه این بنده خدا مثل یه فرد عادی نیست مثلا به خاطر بیماریش حتی دبیرستان رو نتونست تموم کنه و مثلا رانندگی نتونست یاد بگیره و درکل مثلا راه ها و مسیر هارو نمیتونه پیدا کنه و تشخیص بده مثلا خانه فامیل هاش رو نمیتونه یاد بگیره که بره درکل به قول شما احتمالا این چند تا بیماری رو با هم داره و با این وضعیت فکر نکنم بتونه ازدواج کنه 

بله درسته حق با شماست درکل به خاطر بیماریش از خیلی از فرصت ها و یه زندگی عادی و معمولی محروم شد و خی ...

برای ارامششون صلوات فرستادم ..

انشالله حالشون بهتر شه ::)

2706