2737
2739
عنوان

خانمهایی خیانت دیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 2047 بازدید | 177 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزمي ميبوسمت ♥️

😘😘

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2731
اخ عزیزم،خیلی ناراحت شدم،امیدوارم خدا بهت ارامش بده ولی میدونی چیه؟اکثر مردهایی که خیانت میکنن عاشق ...

مگه مرض دارن خیانت میکنن پس؟؟؟کسی که عاشق باشه دلش نمیاد برنجونه عشقشو چ برسه ب زدنش اونم ب این شدت

مگه مرض دارن خیانت میکنن پس؟؟؟کسی که عاشق باشه دلش نمیاد برنجونه عشقشو چ برسه ب زدنش اونم ب این شدت

بله مرض داره که خیانت میکنه اما همونطور که گفتم متاسفانه اون یه مسئله ثابت شده ست..در ضمن ذهن اقایون مثل خانومها کار نمیکنه که ..من و شما به نظرمون مسخره میاد عاشق کسی باشیم ولی بهش خیانت کنیم ولی واسه اقایون لزوما اینطوری نیست

مطالب روانشناسی در پیج من در اینستاگرام، bemazis@
2738
تو متنش يارو دقيق داره ادرس ميده كه چ موقع تو چ حالتي چيكار كردي  چيزيم ك داره تعريف ميكنه اصل ...

آناهیتا چکار کنم؟

کمکم کن😭😭😭

من یه بچه چهار ماهه دارم چکارش کنم

تورو خدا به راه حل جلوم بذار

اول برو استعلام بگیر شاید چن تا خط حتی گوشی دیگه هم داشته باشه 

بعد حق طلاق و حضانتم بگیر ازش تا اینجا با خوبی پیش برو 

بعدم چیزی رو بهش برنگردون مطمین بار اولین خیانت جنسیش نیست 

بعد همه اینا برو طلاق بگیر بگو خواستم ببینی خر شدن چه حسی بهت میده 

هرگز بخاطر بچه نمون موندنی هستی بخاطر خودت بمون وگرنه برووووو زن روحش بسوزه درست نمیشه

من‌نمیتونم بهش ثابت کنم حقیقته نمیتونم  چکار کنم؟

چرا میتونی میگه پرینت چون این پیام مال خط دیگه ی هست 

تو لازم نیست حرفشو باور کنی بگو اونی که خوندم درسته و محکم رو حرفت باش اون وا میده تو زبل باش اون هرگز راستشو نمیگه 

چرا میتونی میگه پرینت چون این پیام مال خط دیگه ی هست  تو لازم نیست حرفشو باور کنی بگو اونی که ...

خب اگه با خط دیگه پیام داده چرا تو این‌ گوشیش میام کپی شده؟

اول برو استعلام بگیر شاید چن تا خط حتی گوشی دیگه هم داشته باشه  بعد حق طلاق و حضانتم بگیر ازش ...

اصلا حق طلاق نمیده لعنتی

اگه میداد خوب بود 

هیچکس پشتم نیست زنگ زدم مامانم میگه به خودت برس

آخه این چه استدلالیه؟!!

شاغل هم نیستم

2706