2733
2734

خدا رحمتشون کنه

من سه ماه پشت سر هم عفونت و خارش واژن میگیرم

پماد و قرص استفاده میکنم دوباره تکرار میشه دلیلش چیه

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم روحشون شاد باشه🙏

من یه سوالی داشتم،من ۱۰سال پیش عمل اپاندیس انجام دادم،تو این ده سال زمانایی بوده که جای اپاندیسم درد میکرده شدید،امسال باردار شدم ولی سقط شد،علت سقط هم مشخص نشد،ممکنه این عمل به لوله های رحمم آسیب زده باشه یا این سقط مرتبط با این موضوع بوده؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2731
سلام خواهرجان، تسلیت عرض می کنم، لطفا اسمشون بگید، هروقت به خاک سپردین براش نماز لیلة الدفن بخونم، 5 ...

عزیزم شما همیشه میبینم ثواب میکنید و در حق بقیه کار خیر انجام میدین.ان شاءالله همیشه سلامت باشین.

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         

دوماهه باردارم تو این دو ماه ۴ بار غذا خوردم شده سه روز دهن ب چیزی نزدم اگرم زدم معدم ۵ دقیقه ای پسش زده اب بدنم خشک شده چشمام کم سو شده بدنم همش میلرزه دکترم نمیتونم برم دمیترون آی دی ژل هم خوردم فرق نکردم رنگم زرد زرد چکار کنم تورو خدا کمکم کنید

گناه ادم ظلم پذیر بیشتر از ادمه ظالمه

استارتر صلوات فرستادم .تسلیت میگم غم اخرتون باشه.ان شاءالله روح پدرتون هم در ارامش باشه

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         
2738

خانم دکتر خداباباتون را رحمت کنه.

برادرم انسدادروده گرفتن ومشخص شده که کانسرروده دارندومتاسفانه بعد از جراحی به کما رفتن وبعداز 12ساعت هم فوت شدند ایشون اسم داشتن وسال قبل هم قلبشون را بالون زده بودندودیابت هم درسطح پایین داشتن واقعا فوت ایشون باعث شوکه برای همه خانواده شدسوالم این است اگر به بیمارستان های مجهز یا پزشک چراح درتهران مراجعه می کردیم امیدان بودکه ایشان را ازدست ندهیم؟

عزیزم شما همیشه میبینم ثواب میکنید و در حق بقیه کار خیر انجام میدین.ان شاءالله همیشه سلامت باشین.

ممنون از لطف وبزرگواریتون خواهر جان وظیفس🙏🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
کم کاری تیرویید نداره؟

نه عزیزم. هرکار میکنم چاق نمیشه

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

بببید ی سوال مهم دارم 

من شوهرم لکه های قهوی که ارثی هستن تو صورتشه کل فامیلشون همینطورین فقط همسرم لکه ها کم رنگه چون مرده ریشو اینا اصلا مشخص نیست یعنی نداره دیگه ولی من میترسم بچه ام صورتش همیجوری شه کدوم دکتر بایدد برم برا جلوگیری دکتر پوست یا ژنتیک لطفا راهنمایم کنید؟

دومین سوالم ممکنه بچه من صورتش مث خونواده پدریش بشه لکه های قهوی رو ارث ببره ؟

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

ببخشید من ۱۷ روز تاخیر داشتم در پریود

علایم بارداری هم بشدت داشتم مثل درد و بزرگ شدن سینه

کمر درد

تیر کشیدن تخمدان

حالت تهوع و حساس به بوها

اما روز ۱۸ تاخیر با همسرم دعوام شد خونریزی کردم

پریودمم مثل سری های قبل نبود

خونریزی کمتر از قبلی ها بود

بنظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟

سه ماهه در اقدامم

ممکنه الان باردار باشم؟

عشق اگر عشق باشد مثل زندان نیست...از جنس آزادی است
خدا بيامرزش جاش تو بهشت باشه ببخشيد من توده خوش خيم سينه دارم ٢/٥ در ٥/٥ ميليمتر دكتر جراح گفت برو ...

عزیزم چون خوش خیم بوده نگران نباشید.وسونو تکرار و دارو ها سر موقع مصرف بشه

2706