2733
2734
عنوان

سقط نمیشه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3125 بازدید | 160 پست

من دوتا بارداری پوچ داشتم هر دو ۷ هفته خودشون سقط شدن بارداری پوچ ک خودش دفع میشه

❤🌺نفس مامان۹۹/۵/۲۵زمینی شد🌺❤☆♡ چهارتاآدم حسابی توزندگیت نگه دار،بقیه فقط سلام،خداحافظ👋☆♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم.هفته دیگه میخوام برم دکتر.دعا کن تا اون موقع سقط شه

5تاصلوات فرستادم انشاالله به‌زودی سقط بشه😘🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2728
نه نداد..گفت خودش سقط نشد کورتاژ.

نه اگر با قرص نیاد کورتاژ میکنن که بیشترا با قرص میاد

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   

منم بارداری اولم پوچ بود تو ۱۱ هفته بودم اما رشد کیسه تو ۷ هفته مونده بود

زعفرون اینا خوردم اما نشد آخر با قرص واژینال و زیر زبونی سقط کردم

فقط اگه قرص گذاشتی نخواب فعالیت کن زودتر دفع شه

انشاءالله کارت به کورتاژ نکشه عزیزم

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2740
من دوتا بارداری پوچ داشتم هر دو ۷ هفته خودشون سقط شدن بارداری پوچ ک خودش دفع میشه

پوچ باشه خودش سقط میشه دیگه نه؟من قبلا پوچ داشتم و یه بارم قلبش تشکیل نشد کورتاژ شد

یه ساعت دیگه نوبت دکتر دارم الان یازده هفتم هر روزم هپارین میزنم خودم..بنظرت تشکیل شده؟قبلا رفتم سونو تو 13اسفند گف بین5تا6 هفته س دیگه بعد اون سونو نبود که برم موندم واسه الان

من یک مامان هپارینی‌ام
2706