2737
2734
عنوان

بچه‌ها عکس نوه داداشم بیایید ببینید 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 9731 بازدید | 96 پست

چه نازه ماشالا خدا حفظش کنه واسه پدر و مادرش و هرکی آرزوی پد و مادر شدن داره خدا بی نصیبش نکنه و هیچ کس چشم انتظار سبز شدن دامنش نمونه منم باردارم ازشالا بحق همین امشب صاحب الزمان نیم نگاهی بمنم بکنه وبعد دوتا دختر ناز یه گلپسر بهم هدیه بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الکی حرف نزن اگه عکس خودمم ببینید حرف الکی میزنید که دروغ میگی بیا اینم عکس دیگه مگه مجبورم زر دروغ ...

درست صحبت كن چقدر بي تربيتي تو

من دارم از تو دفاع ميكنم

طرف صحبتم با كسايي ك تو هر تاپيكي ميرن ميگن دروغ ميگي فيكه يا ن

واقعا برات متاسفم تو با اين وضعت پيغمبري هم هستي؟؟خجالت بكش

مني ك ادعام نميشه از تو بيشتر پايبندم حداقلش اينه ك سعي ميكنم درست صحبت كنم و دل مردمو نشكونم 

بازم ميگم متاسفم ك همنوعي مث تو دارم برو خجالت بكش

2731
درست صحبت كن چقدر بي تربيتي تو من دارم از تو دفاع ميكنم طرف صحبتم با كسايي ك تو هر تاپيكي ميرن ميگ ...

عزیزم من ازتون معذرت میخوام اشتباه برای شما فرستادم معذرت میخوام خیلی معذرت میخوام ببخشید ازبس بهم توهین کردن میگفتن بچه ایرانی نیست نتونستم بهشون بگم من افغانی هستم من سیدم ترسیدم 😔😔😔

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
درست صحبت كن چقدر بي تربيتي تو من دارم از تو دفاع ميكنم طرف صحبتم با كسايي ك تو هر تاپيكي ميرن ميگ ...

ببخشید اسمش حسن هست اسم پسر خالش دانیال هست چند ساله من ایناروندیدم اسماشون و اشتباه فهمیدم 

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

اینم دخترم هست