2737
2734
21 سالگی تازه اوج جوونیه چرا باید بره مسئولیت یه خونواده گردن بگیره باید لذت ببره از دوران مجردی عشق ...

تفسیرت از لذت از دوران مجردی چیه

خب ازدواجی کنه که شوهرش این شرایط رو واسش فراهم کنه

برای آگاهی و حفظ حق کاربران محترم،آقا هستم
تفسیرت از لذت از دوران مجردی چیه خب ازدواجی کنه که شوهرش این شرایط رو واسش فراهم کنه

دوران مجردی یعنی  فقط برا خودت باشی تنها باشی یه مسئولیت گنده مث بچه نگه داشتن و درک کردن شوهر تو شرایط سخت و کنار اومدن با وضعیت خونه و خونه داری نباشه ! تو فقط و فقط خودت باشی از خودت لذت ببری به کسی جواب پس ندی و به خودت برسی !!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوران مجردی یعنی  فقط برا خودت باشی تنها باشی یه مسئولیت گنده مث بچه نگه داشتن و درک کردن شوهر ...

اینکه ازدواج کردن مسئولیت داره اصلا شکی توش نیست.ولی بعضی ها نگاهشون شاید جور دیگه ای باشه و قرار گرفتن در این شرایط و تشکیل خانواده و چنین محیطی براشون لذت بخش باشه

توهم درست میگی

2738
اینکه ازدواج کردن مسئولیت داره اصلا شکی توش نیست.ولی بعضی ها نگاهشون شاید جور دیگه ای باشه و قرار گر ...

همین که یه سریا هستن نمیدونن معنی ازدواج چیه فک میکنن یعنی فقط عشق و عاشقی با شوهر بعدش که میرن سر خونه زندگی تا یه اتفاقی میوفته یه مشکلی پیش میاد زود میکشن عقب فرار میکنن خونه مادر ....

من خودم فعلا میخام از درسم جایی برسم خودمو پیدا کنم ببینم اصلا دقیقا چی میخام چیا میدونم چیا بلدم ... بعدش حالاااا. ...

همین که یه سریا هستن نمیدونن معنی ازدواج چیه فک میکنن یعنی فقط عشق و عاشقی با شوهر بعدش که میرن سر خ ...

خب اره

منظورمن شرایطی هست که طرفین با آگاهی به این موارد این رو انتخاب میکنن و نه از روی احساساتی شدن و بدون منطق