2737
2739
عنوان

اونایی که بیمه عمر هستن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 31 پست
همیشه برای بچم بهش فکر میکردم‌ . میشه توضیح بدید چطوریه. و اینکه کدوم بیمه خوبه.‌ 

نمیدونم والا طولانی بزن گوگل میاد توضیح کاملش

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😅😅😅بیمه عمر کلا فرق میکنه مثل پس انداز کردنه.شما بیمه تامین اجتماعی هم داشته باشی میتونی خودتو ب ...

خب منم گفتم مال تامین اجتماعی معتبرتره

بیمه های فرعی مورد اعتماد نیستن من یکبار سوال پرسیدم گفت مثلا اگر انقلاب بشه نظام عوض بشه هیچ تضمینی نیست بیمه شما سر جاش باشه

2728
دوستتون خیر شما رو خواسته که اصرار کرده و بیمه عمر از همه بیمه هایی که انجام میدم بهتره و به نفع خود ...

حتی اگ مهاجرت کردیم یعنی ادامه بدم و ب نفعمه؟

پس یعنی ب نفعمه کنسل نکنم بچه ها

بله سالانه بريز من ١٢٠ ميريزم نفري ١٠٠ تومنى به نظر من براي ادم بازاري كه حقوق بگير نيستن خوبه

ﺫﻫﻦ ﻣﺎ ﻣﺜﻞ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻧﻪ، ﻣﺎ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﯾﻢ ﮐﻪ ﮐﺪﻭﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﺭﻭﺑﺒﯿﻨﯿﻢ !ﺷﺒﮑﻪ ﺭﻧﺠﺶ، ﺷﺒﮑﻪ ﺑﺨﺸﺶ، ﺷﺒﮑﻪ ﻧﻔﺮﺕ، ﺷﺒﮑﻪ ﻣﻬﺮﺑﻮﻧﯽ، ﺷﺒﮑﻪﺷﺎﺩﯼ ﯾﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯ .ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﻓﮑﺮ ﮐﻦ، ﺩﯾﺪﻥ ﮐﺪﻭﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﺣﺎﻝ ﺗﻮ ﺭﻭ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ،ﺫﻫﻨﺖ ﺭﻭ ﺑﺬﺍﺭ ﺭﻭﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﺷﺒﮑﻪ !ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﮔﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﭼﯿﺰﻫﺎ ﺩﺳﺖ ﺗﻮ ﻧﯿﺴﺖ، ﮐﻨﺘﺮﻝ ﻣﻐﺰﺕ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩﺗﻪ !
2738
بله سالانه بريز من ١٢٠ ميريزم نفري ١٠٠ تومنى به نظر من براي ادم بازاري كه حقوق بگير نيستن خوبه

کلا بدم میاد ازینکار م ب زور ادمو وادار میکنن منم روم نمیشد قبول کردم اینکار بیمه ای ها خوب نیس هرکار میکنن متقاعدت کنن اصلا سرهمین بیمه باهم دوس شدیم

خب بیمه تامین واسه همه که نیست واسه کارگراست فقط نوع بیمه کارمندا فرق میکنه

چرا تامین اجتماعی مال همه ست حتی بیمه بیکاری هم داره

کارمندا هم همین بیمه هستن فقط از طرف کارفرما براشون واریز میشه

مهاجرت داریم تا مهاجرت   اگه به تفریح میرید نه کنسل نکنید نه اگه واقعا میرید که برنگردید کنسل ک ...

داریم زبان میخونم شوهرم‌واس کار میخاد اقدام کنه جدیه شرایطم داریم من خودسر از رو دروایسی خودمو بیمه کردم تازه چندماهه کنسل کنم پول نمیدن چون تازه  بیمه شدم اون پول دلم سوخ پول جم کرده خودم بود شانس اوردم بیشتر نداشتم وگرنه ماهی صدی میکف بردار

پس حالا حالاها شما کار دارین   تا زبان یادبگیری کار شوهرت درست بشه طول میکشه برذار پولت بمونه ق ...

تا سال دیگ باید بیمه رو تمدید کنم تا اون موقع خدا بزرگ ممنون عزیزم

2706