2737
2739
عنوان

زیارت روزانه شهدا .‌‌‌... امروز : شهید هدایت اله خرمدل شرفوئی نژاد

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 81 پست
سلام عزیز دلم  ممنون از لطفت که به یاد منی ❤ منم ۴ بار سوره ی فجر رو میخونم به همراه صد تا صل ...

إن شالله حاجت روا شید   

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
@آرزوشکوه      

قربانت عزیزم... خیلی ممنونم به یادمی بسیار محتاجم به دعا و یک نگاه اقا..

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون ازتگت😍منم ۱۰۰تا صلوات

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
@soozana     @لپووو     @مهسامحیا     @مامانبزرگپانیذ   ...

شهیدان زنده اند......خدایا بحق خون شهدا بده حاجت همه مارا مخصوصا سلامتی وتعجیل در ظهور آقا امام زمان 

خدایا امشب امید هیچکس رو ناامید نکن آمین 

منم چهار مرتبه قرائت میکنم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2731
شهیدان زنده اند......خدایا بحق خون شهدا بده حاجت همه مارا مخصوصا سلامتی وتعجیل در ظهور آقا امام زمان ...

سلام عزیزدل . عیدتون مبارک 

اجرتون با شهدا

التماس دعا  

برای شما عزیزم خودم الان ۳۱۳ صلوات تقدیم شهید می‌فرستم.هدیه شب نیمه شعبان 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
سلام عزیزدل . عیدتون مبارک  اجرتون با شهدا التماس دعا     برای شما عزیزم خودم الان ...

انشاالله بحق خون شهدا شما هم خوشبخت وعاقبت بخیر بشید آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
انشاالله بحق خون شهدا شما هم خوشبخت وعاقبت بخیر بشید آمین 

مرسی عزیزم .     

یک دنیا سپاس