2737
2739
عنوان

نامزد داداشم گیرداده باید جشن بگیرن تابستون

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 75 پست
اگه اینجوری فکر کنید که هیچی دیگه... اصلا منفی نباش ایشاا... خدا کمک میکنه تموم میشه

بخداایقد خبرای منفی شنیدیم دیگه خسته شدیم

💞💞💞من شاعرم، تلخم، غم انگیزم، بداخلاقم اماتوخوب مطلقی ازمن نمیرنجی💞💞💞♏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سارس ابولا 

هیچکدوم مثل کرونا نبود قبول کن هدف از این ویروس مجازی شدن زندگیه حالا خواهید دید که چندسال دیگه همش تو خونه ایم تبلیعات که تو دنیا میشه ببینید سارس و ابولا این کارو حتی با کشورایی که درگیرش بودن نکرد این ویروس خاص و مخصوص همین کار میدونم باور نمیکنید ولی به همه ثابت میشه بالاخره

sarmast هستم کاربری قبیلم ترکید📣

حالاشمابگیدخداکنه کرونابره به مناسبت رفتن کروناهم شده جشن میگیریم والله ماهم مشکل شماروداریم زندداداشم میگه تااومدن واکسن کرونابایدصبرکنید وبرام جشن بگیرید 

2731
هیچکدوم مثل کرونا نبود قبول کن هدف از این ویروس مجازی شدن زندگیه حالا خواهید دید که چندسال دیگه همش ...

فقطمیدونم زندگیامون مختطل شده انگار مرده متحرکیم

2738
به نظرتو واقعا میشه یکسال تو خونه نشست نهایتا باید کمتر دور هم جمع بشیم تا کی میتونیم بشینیم تو خونه ...

نه نمیشه همین الانم خسته شدیم 

فقطمیدونم زندگیامون مختطل شده انگار مرده متحرکیم

خب همین دیگه منی که عاشق بیرون رفتن بودم الان چند وقت یه بار که واسه خرید خونه میخوام برم سوپری یه حس بدی دارم از کرونا واقعا نمیترسم ولی حس بیرون رفتن ندارم دلم برای ماملنم هم دیگه تنگ نمیشه عادت کردم فکر کن این حالت یک سال دیگه بکشه به زورم بخوان بیرون ببرنمون نمیتونم ادمیزاد اینجوریه عادت میکنه و دنیا به هدفش میرسه

حالاشمابگیدخداکنه کرونابره به مناسبت رفتن کروناهم شده جشن میگیریم والله ماهم مشکل شماروداریم زنددادا ...

شاید واکسن تادوسالم نیاد بهتره برن سرخونه زندگیشون

خب همین دیگه منی که عاشق بیرون رفتن بودم الان چند وقت یه بار که واسه خرید خونه میخوام برم سوپری یه ح ...

جملاتت برعکس شده نمیتونم بخونم  

شاید واکسن تادوسالم نیاد بهتره برن سرخونه زندگیشون

ببین اخه اگه واکسن هم نیاد قاعدتا تعداد بیشتری میگیرن پادتنش تو بدن تولید میشه بازم بگیرن به اون شدت مرگ و میر نداره دیگه مگه اینکهه همونجور که گفتم خاص باشه ویروس

خب همین دیگه منی که عاشق بیرون رفتن بودم الان چند وقت یه بار که واسه خرید خونه میخوام برم سوپری یه ح ...

ایقد برنامه ها داشتم همش برباد رفت بخدا

جملاتت برعکس شده نمیتونم بخونم    

😀😀😀😀میگم من که بیرون رفتنو دوس داشتم الان عادت کردم واسه خرید صروریم میخوام برم حوصلسوندارم دلم واسه مامانم هم دیگه تنگ نمیشه بعد یه سال ببین جی میشه دیگه بیرون رفتن عذاب اور میشه

2706