2733
2739
دیگه حال کنکور ندارم چندبار کنکور دادم  رشتم غیرمرتبط بود، روانشناسی دوست دارم  حالا آزا ...

روان شناسی که چن ساله قانون تصویب کردن باید دو تا مدرک مرتبط پشت سرهم داشته باشی تا بتونی مطب بزنی و فعالیت کنی یعنی لیسانس و ارشد با هم یا ارشد و دکتری با هم

دیگه حال کنکور ندارم چندبار کنکور دادم  رشتم غیرمرتبط بود، روانشناسی دوست دارم  حالا آزا ...

دوست منم دو سال درس خوند واسه ارشد روان شناسی لیسانسشم مث خودم کامپیوتر بود اما طفلی قبول نشد 

خیلی رقابت تو این رشته زیاده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لیسانس و ارشد معماری شما چه رشته ای میخوای بری؟

من لیسانسم کامپیوتر 

ارشد اگه انشالله قبول بشم روزانه شهر خودم زبان می خوام بخونم 

وگرنه دیگه قید ارشدو کلا می زنم میفتم دنبال کار 

من روانشناسی خوندم ولی چون بچه داشتم عمومی شرکت کردم ولی دوستام که بالیننی خوندن رفتن دو سال طرح تو ...

من تربیتی قبول شدم

شما الان تو خونه ای هیچ کاری پیدا نکردی 

چقدر هزینه کردی کلا 

دکترا شرکت نمیکنی؟ 

2738
مرسییی گلی  امیدوارم دیگه قبول شم وگرنه آبروم جلو خانواده میره  دو ساله زندگیم تعطیل کرد ...

دعا کن ان شاالله هرچی صلاحت هست پیش بیاد ولی دست از تلاش نکش

مهم نیست چقدر طول بکشه و یا دیگران چی بگن،مهم اینه خودت در نهایت موفق بشی

اگه آزاد قبول بشی نمیری؟  کامپیوتر کجا خوندی مگه

اصن آزاد شرکت نکردم 

لیسانسم غیرانتفاعی بود دیگه دیدم این غیرانتفاعیا هیچ امکاناتی نداره و فقط پول می گیرن گفتم می شینم می خونم یه دانشگاه خوب قبول بشم و شهریه هم نخواد بدم امکانات داشته باشه

تازه دانشگاه ما خیر سرش بهترین غیرانتفاعی مشهد بود...