2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان میریزن اینجا مث عقده ایا هی عکس میزارن اما ی خانم حامله ک سوال مهم داره تاپیک میزنه ب هیچ جاشون ...

خب نصف کاربرا مجردن چجوری سوالتونو جواب بدن؟

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2731
اینجا هم از دستشون آسایش نداریم😂

حالا تو اینستا پر از عکسه ها. ولی اینجا پلاسن دنبال هیکل و قبافه این و اون. اه😑😑😑

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
خب نصف کاربرا مجردن چجوری سوالتونو جواب بدن؟

اشتباه میکنی. حداقل 70درصد متاهلن و خوبم میدونن اما متاسفانه عادت دارن ب بی تفاوتی 

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
حالا تو اینستا پر از عکسه ها. ولی اینجا پلاسن دنبال هیکل و قبافه این و اون. اه😑😑😑

خاله زنک😂 دیگه اون مردی ک اینجا پلاسه خاله زنکی بیش نیست

بیکارن بزار خوش باشن

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2740
اشتباه میکنی. حداقل 70درصد متاهلن و خوبم میدونن اما متاسفانه عادت دارن ب بی تفاوتی 

اینجا سایته متاهلاس

اما نصف کاربرا عین من مجردن و سوالتو بلد نیستن

بلد باشن جواب میدن

الان تاپیکتو دیدم. جواب دادن که🙁

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2706