2737
2739
وای منم همینطوری بودم سه روز پشت سر هم کمرنگ شد تو تاپیکام هست دیگه استرس گرفتم نزدم از دیروز تو درد ...

هنوز آزمایش ندادم شنبه میرم 

الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره البته ببخشیدا بااولین ادرارم نبود میتونه بخاطراون باشه؟

نمیخوام ناامیدت کنم ولی منم این ماخ اینجورشدم تستم اول هاله اش پررنگ بود بعد کمرنگ شد وآزدادم منفی شد الان داروخوردم پریود بشم ولی انشاالله تو باردارباشی

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
2740
نمیخوام ناامیدت کنم ولی منم این ماخ اینجورشدم تستم اول هاله اش پررنگ بود بعد کمرنگ شد وآزدادم منفی ش ...

واقعا؟توهم علایم نداشتی؟من هیچی ندارم ترشحات معمولمم این ماه نداشتم

واقعا؟توهم علایم نداشتی؟من هیچی ندارم ترشحات معمولمم این ماه نداشتم

من ترشحاتم کم بود ودرد مثل پری کمی داشتم

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
منم همين ممکنه باردار باشم؟     بنظرشمااگر معمولا پري7روز باشه هميشه بعد تواقدام 3روز بشه ...

منم معلوم نیس ک هستم دعاکن جفتمون باشیم ولی منم 7روزپریودم 3روز شدید تا7امم لک ولی الان دوماهه فقط لک شدم اونم 3 روز

2706