2733
2734
عنوان

جفت سرراهی/پرویا و هماتوم...بیاین توووو

| مشاهده متن کامل بحث + 1317 بازدید | 19 پست
نگران نباش.فقط استراحت کن هر دو تاش به مرور زمان درست میشه

انشاالله.ممنون

باید به او که همه چیز را میداند اعتماد کنیم و این تمام ماجراست....*اللهم صل علی محمد و ال محمد*
برات صلوات فرستادم.مرسی ج دادی

قربونت💖💖💖💖

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما من میتونم یکم لب تختم بشینم سخته همش رودست بخوابم

باید به او که همه چیز را میداند اعتماد کنیم و این تمام ماجراست....*اللهم صل علی محمد و ال محمد*
2731
خونریزیم روشن بود.کل شلوارم شدخون از پاچم پاشید همه جاانگار توتشت خون نشسته بودم.هماتوم خونریزیش انق ...

منم هفته هفتم امروز دقبقا همینطور خونریزی داشتم و یک لخته خون اندازه کف دست ازم خارج شد ولی رفتم سونو بچه ضربان داشت و دکتر گف استرات کن فقط برا دستشویی پاشو