2733
2734
عنوان

میترسم خواهرم قد کوتاه بمونه😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 42 پست

ساعت ۱۰ شب تا ۲ صب هورمون رشد ترشح میشه توی بدن بچه ها که فقط درصورت اینکه خواب باشن ترشح میشه اگه این موقع خواب باشه قطعا رشد میکنه

بارفیکس و والیبال و بسکتبالم خوبه

بله  دقیقا بعد از بلوغ امکان رشد وجود نداره احتمالا یادشون رفته دوستان !

خنده دار نیست بنظر خودت حرفت؟ 

بچه کلاس پنحم شیشمی قد 170؟

گروه اموزش رایگان بورس👈 @boursbazarr  را در تلگرام جستجو کن 🔎 و یا این لینک را در محیط تلگرام کپی کن https://t.me/joinchat/A47_2R25-a6lYrON7XC0Gw

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من از کلاس پنجم اینجوری شدم خیلی از دوستامم اینطور بودن اول  راهنمایی پری شدم ولی قدم بعدش خیلی بلند تر شدم الان 167 قدم عالیه 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
حداکثر رشد بعد پریود  پنج شش سانته نه بیست سانت! اره دختر قد بلند دبستانی کم ندیدم حتی تا این ...

اوکی تو از فوق تخصص غدد اطفال بیشتر میفهمی من سکوت میکنم 

گروه اموزش رایگان بورس👈 @boursbazarr  را در تلگرام جستجو کن 🔎 و یا این لینک را در محیط تلگرام کپی کن https://t.me/joinchat/A47_2R25-a6lYrON7XC0Gw
ساعت ۱۰ شب تا ۲ صب هورمون رشد ترشح میشه توی بدن بچه ها که فقط درصورت اینکه خواب باشن ترشح میشه اگه ا ...

جدید یا قدیم  

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2738

من بعد از پریود دیگه قدم بلند نشد

شاید نهایت ۵ سانت بلندتر شدم

اما خواهرت به احتمال زیاد خیلی خیلی هم که بخواد رشد نداشته باشه تا ۱۶۰ میرسه هم قد مادرت میشه کوتاه تر نمیشه.

اوکی تو از فوق تخصص غدد اطفال بیشتر میفهمی من سکوت میکنم 

هورمون رشد باعث افزایش قد به خصوص در استخوان و غضروف می شود. ولی هورمون جنسی زنانه استروژن سبب بسته شدن مرکز رشد استخوانی و کاهش رشد استخوانی می شود به همین سبب بعد از شروع قاعدگی سرعت رشد قدی در دختران کندتر می شود و معمولا قد دختران در این زمان حداکثر بیش از 6 سانتی متر افزایش نمی یابد.
دکتر مریم رزاقی آذر، فوق تخصص غدد، اطلاعاتی را در مورد رشد قد بعد از پریود بیان می کند.

بله  دقیقا بعد از بلوغ امکان رشد وجود نداره احتمالا یادشون رفته دوستان !

خواهر بزرگه من کلاس پنجم پریود شد الانم قدش از همه ما بلند تر 176هست. بچه کلاس پنجم میتونه این قدی باشه؟ 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!