2737
2739
عنوان

بچه دارشدن 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 59 پست
بابا خو راهی هست که جلو همه هست براچی بچه نیارم فردا پس فردا کی میخوا به دادم برسه هرچندم بچه ها الا ...

انشالله که به زودی زود نی نی دار بشی برا منم دعا کن بتونم تصمیم درست بگیرم

زندگیمو بیمه حضرت عباس(ع) کردم...خدایا راضیم به رضای تو من بنده خوبی نیستم اما تو بهترینی پس کمکم کن خداجونم نذار اون چیزایی که بهم دادی از دست بدم هر چی صلاحمه خودت جلو راهم بذار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم امشب خیلی حالم بده همش گریه میکنم  احساس میکنم خدا فراموشم کرده منو نمیبینه😭😭😭

گریه نکن عزیزم..خدا همه مارو میبینه و حواسش هس

ناراحت نباش

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
منم همین فکرو میکنم ،چون آدم مسوولیت پذیری هستم میگم وقتی بچه دار شدم همه چی تمام و کمال و طبق برنام ...

منم همینم دقیقا...دیگه کارم به جایی رسیده جاریم میگه یه بچه بیار..اه از ب فضولم زیاده ادم لجش میگیره

زندگیمو بیمه حضرت عباس(ع) کردم...خدایا راضیم به رضای تو من بنده خوبی نیستم اما تو بهترینی پس کمکم کن خداجونم نذار اون چیزایی که بهم دادی از دست بدم هر چی صلاحمه خودت جلو راهم بذار
2728
فداتشم خانومی😂😂😂 فردا معلوم میشه خوشکلم 💋♥️دوروز دیگه بهت میگم 😎💋♥️خدا از دهنت بشنوه

خبرم کنی گلم 😍 فدات شم بووووووس بهت 😚🍁

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
منم همینم دقیقا...دیگه کارم به جایی رسیده جاریم میگه یه بچه بیار..اه از ب فضولم زیاده ادم لجش میگیره

منو که اطرافیان کلافه کردن،بیشترشون میگن نازایی لابد منم هفت ساله بچه نمیارم،ولی من خداروشکر ذره ای برام مهم نیست نظرات اطرافیان حتی نظر شوهرم،چون اون بچه رو قراره من بزرگ کنم و آمادگی من مهمه،

گریه نکن عزیزم..خدا همه مارو میبینه و حواسش هس ناراحت نباش

از غروب که پریود شدم با شوهرم حرف نزدم دیگه 

بهش گفتم منو ببر تهران عکس رنگی بدم اول گفت باشه اینبار گفت الان وقتش نیست و اینا تو درمان همراهی نمیکنه از نظر هورمونی و اینا سالمم همه کار انجام دادیم غیر از عکس رنگی فقط همونم مونده😭

😔میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم😔
2740
انشالله که به زودی زود نی نی دار بشی برا منم دعا کن بتونم تصمیم درست بگیرم

بچه بیار ببین ماهم اولش فک میکردیم با بار اول اقدام میگیره دوسال الکی جلو گیری کردیم الانم در به در از این دکتر به اون دکتر 

منو که اطرافیان کلافه کردن،بیشترشون میگن نازایی لابد منم هفت ساله بچه نمیارم،ولی من خداروشکر ذره ای ...

اخه اینجوریم که سن میره بالا...من غصه اینو میخورم که الانم با بچم بیست و هفت سال تفاوت سنی دارم

خبرم کنی گلم 😍 فدات شم بووووووس بهت 😚🍁

هههههه قربونت برم عشق💋💋💋💋💋

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
از غروب که پریود شدم با شوهرم حرف نزدم دیگه  بهش گفتم منو ببر تهران عکس رنگی بدم اول گفت باشه ...

انشاالله خدا کمکتون کنه گلم...نگران نباش و استرس نکن

بچه بیار ببین ماهم اولش فک میکردیم با بار اول اقدام میگیره دوسال الکی جلو گیری کردیم الانم در به در ...

واقعا من شش ساله دارم جلوگیری میکنم البته با قرص نه ها...ولی پریودی هام منظمه

اخه اینجوریم که سن میره بالا...من غصه اینو میخورم که الانم با بچم بیست و هفت سال تفاوت سنی دارم

به نظرم آدم یه مادر پخته باشه بچه بهتری بار میاره تا یه مادر ناپخته و بچه سن که چیزی از رشد ذهن و روح و جسم بچه اطلاعی نداره و تربیت بچه رو داغون میکنه با ناپختگیش

2706