2737
2739
عنوان

دیگه خسته شدم از بس دنبال کار اینترتی گشتم😩😩😩😫

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 59 پست
کانال و گروه های تلگرام تا دلت بخواد توی هرگروه ده تامشتری هست بخواد فالور ارزون وگرون بزنه واسه پیج ...

درامداشو تو شمازه کارت میزن روزانه یا به دلاره  کیف پول اینترنتی میخواد؟

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
حب چون من الان تل ندارم و باید اول نصب کنم بعد بت بدم تا کمکم کنی.الان تو خصوصی بم بگو لطفا یکمیشو🙏 ...

توی پنل همه این چیزا که گفتم هست مشتری میگه مثلا یک کا فالور میخوام توی پنل مثلا قیمت ده هست که باید بدی به پنل تاب نه ممبر و فالور، شما قیمتت 20هست میگی هریک کا 20، میزنه به کارتت 10میره حساب پنل، 10تومن سود شماست، فک کن بعضی مشتریا روزی ده بیست کا ممبر و فالور میخوان روزی دویست سودت میشه، بستگی به تلاش و مشتری جمع کردن خودت داره من تاروز ی سیصد هم درآوردم خودم، 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درامداشو تو شمازه کارت میزن روزانه یا به دلاره  کیف پول اینترنتی میخواد؟

زیر مجموعه گیری نیست که مثل کسی که تعمیر موبایل میکنه یا مغازه داره پول میگیره شماهم میگیری پول انجام میدی، کار چن دقیقس، شماره کارت خودتو باید بدی به مشتری پول بزنه 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
توی پنل همه این چیزا که گفتم هست مشتری میگه مثلا یک کا فالور میخوام توی پنل مثلا قیمت ده هست که باید ...

خب بعضی کاراشون شاید خلاف قانون باشخه یا میگی فیک یعنی تقلبیه ؟از نظر قانونی و اینکه تبلیغات الکی و بدرد نخور داشته باشن بعد منم براشون ازینکارا کنم مشکلی نیست؟؟

2728
خب بعضی کاراشون شاید خلاف قانون باشخه یا میگی فیک یعنی تقلبیه ؟از نظر قانونی و اینکه تبلیغات الکی و ...

واااا به شما چه، شما کار به نوع کارااو نا نداری ممبر و فالور میزنی پولتو میگیری، عزیزم شما خیلی پیچیدش میکنی مغازه دارم باشی روزی هزارمدل آدم میان خرید میکنن ازت چیکار به زندگی مردم داری آخه 

واااا به شما چه، شما کار به نوع کارااو نا نداری ممبر و فالور میزنی پولتو میگیری، عزیزم شما خیلی پیچی ...

نه میگم برام دردسر نمیشه پلیس فتا واینا؟؟

2740
نه میگم برام دردسر نمیشه پلیس فتا واینا؟؟

نه بابا، من که تاالان نشده واسم، هیچوقت، ضمنا پلیس فتا کشکه توی ایران، چن سال قبل یه آشنا کارت بانکیمو نه میلون خالی کرد فتا حتی نتونست پیداش کنه، دلت خوشه ها خواهر 

پنلم باید از خودتون بخریم؟

پنل زیاده اما تست شده و تضمینی که خم و قلقش دستت باشه پشتیبانی داشته باشه و درگاه ایمن بانکی کمه، من اون پنلی خودم باهاشون کار میکنم میفروشم و آموزش میدم، اگه دوس داری جای دیگه بخری بخر و آموزش ببین، نظر خودته 

نه بابا، من که تاالان نشده واسم، هیچوقت، ضمنا پلیس فتا کشکه توی ایران، چن سال قبل یه آشنا کارت بانکی ...

مثلا میتونم خودم ببینم فلان مشتری کانالش راجب چیه اگه بنظرم اوکی بود فالورش بشم و پول بگیرم اره؟

مثلا میتونم خودم ببینم فلان مشتری کانالش راجب چیه اگه بنظرم اوکی بود فالورش بشم و پول بگیرم اره؟

میتونی، اما واقعا به پنل دار ربطی نداره هرکی اومد سفارش رو بزن پولتو بگیر، تواگه کانالهای بد روهم بزنی بازم مشکلی نداره کارشما قانونیه 

میتونی، اما واقعا به پنل دار ربطی نداره هرکی اومد سفارش رو بزن پولتو بگیر، تواگه کانالهای بد روهم بز ...

قانونی بودنش مهمه اما حلال بودن پولش برام مهتره

قیمت پنل چنده

من هزینه آموزش نمیگیرم بابت هیچکدوم، دوتا پنل همه کاره هست با یه ربات ممبر فیک ارزون تراز پنلا هست 20 تومن، کار با ربات سین و لایک هم 5 هزار، اموزشون هم رایگانه، بقیه جاها 50 آموزش یک پنل یا ربات، هزینه هر یک پنلم جدا، بازم نظرخودته میخوای ازمن بخری یانه، ولی مطمئنم همه اینا که روی هم من گفتم 25، بقیه بااموزشش 300 میگیرن ازت 

2706