2737
2734
عنوان

یه کار اشتباهی کردم و ماجرا زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4176 بازدید | 75 پست
چون شوهر داشته با دوست شوهرش رابطه داشته گناهه ناخواسته یاهرچی دیگه  بالاخره ادم احساس گناه می ...

احساس گناهی که انقدر سنگینه

اصلا دیگه زندگیم با شوهرم‌مهم نیست

فقط میگم‌چموری میخوام اون دنیا سرمو بالا بگیرم

حس میکنم اون موقعی که این خطا رو کردم تو کما بودم اصلا شیطون تو وجودم بود

افرین ب اینکه سر توبه ات وایسادی ...هیچ کس ازین دوستان حق قضاوت ندارن چون ماها هر کدوم  گناهکاریم و با کفش شما هم راه نرفتیم 

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شاید هر کس یه شوهر به بی غیرتی شوهر تو داشت همین اتفاق براش میوفتاد. خودت که توبه کردی انشالله خدا توبه پذیره و میبخشه. خداروشکر که میخوای از شوهر گاوت جداشی. انشالله یه بخت خوب و یه آدم با لیاقت نصیبت بشه و امیدوارم دیگه هرگز سمت دوست شوهرت کشیده نشی چون تا ابد بهش حرامی حتی اگه باهاش ازدواج کنی. خدا هممون رو به‌راه راست هدایت کنه. برات بهترینها و آرزو دارم 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 
احساس گناهی که انقدر سنگینه اصلا دیگه زندگیم با شوهرم‌مهم نیست فقط میگم‌چموری میخوام اون دنیا سرمو ...

توبه کردی ک عزیزم 

مطمئن باش خدا مثل بنده هاش نیس 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728
شما دیگ اگ طلاقم بگیری بااون مرده محرم نمیشین چون شوهرداشتی باهاش بودی

اصلا ازش بدم‌میاد 

چون اون موقعیت و تنهایی من سو استفاده کرد

من مشکلم اینه گناهی که کردم‌انقدر رام سنگینه که حس میکنم از من کثیف تر نیست تو این دنیا

چون شوهر داشته با دوست شوهرش رابطه داشته گناهه ناخواسته یاهرچی دیگه  بالاخره ادم احساس گناه می ...

تا اخرعمر بهم محرم نمیشن چون شوهرداربوده بااون رابطه داشته

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

من کسی نیستم بخوام سرزنشت کنم جاتم نیستم کع بدونم چقد سخت بودع

فقط میگم با کسی نمیتونی ادامع بدی حتی توی رفاقت برو فقط خیانت نکن همین 

خدا خیلی مهربونع قطعا پذیرای توبع ات هست

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
عزیزم شاید هر کس یه شوهر به بی غیرتی تو داشت همین اتفاق براش میوفتاد. خودت که توبه کردی انشالله خدا ...

ممنونم عزیزم

اره از شوهرم بریدم و اصلا هم نمیخوام سمت اون پسر برم چون خیلی ازش بدم میاد از موقعیت من بد سو استفاده کرد

2740
اصلا ازش بدم‌میاد  چون اون موقعیت و تنهایی من سو استفاده کرد من مشکلم اینه گناهی که کردم‌انقد ...

خدا مبخشه. ولی خیلی خوبه که فهمیدی از موقعیتت سو استفاده کرده. مطمئنا برات درس عبرت میشه تا ابد. 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 

همه چی رو از ذهنت پاک کن اگرم طلاق گرفتی به اون مرده که باهاش بودی ازدواج نکن چون بعد ازدواج همیشه انگ خیانت بهت می زنه و هیچ وقت بهت اعتماد نخواهد داشت بلایی سرت میاره هر روز ارزوی مرگ کنی ولش کن جدا شدی شماره اتم بنداز دور چند سالی هم ازدواج نکن اصلا 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
تا اخرعمر بهم محرم نمیشن چون شوهرداربوده بااون رابطه داشته

اره متاسفانه 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

طلاق بگیریه مدت تنها باش فقط تنهایی حالتوخوب میکنه خداخیلی بزرگ وبخشنده لطفا دیگه مرتکب گناه نشو وقتی تنهاباشی میتونی راحتر فکرکنی تصمیم درست بگیری برای زندگیت ازشوهرت هم ب راحتی نگذر مهریتو کامل بگیر ازش کسی ک نخواددرست شه نمیشه دل بکن از این مرد ک برات مرد زندگی نیس 

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

لایک کنید بخونم

گر تو با بد بدکنی، پس فرق چیست    ... ...... نصف “مهم نیست” هایی که میگم خیلی هم مهمه،نصف “بیخیالش” هایی هم که میگم هنوز تو فکر و خیالم هستن، نصف “به من چه” ها به من اتفاقا مربوطن و اکثر “نمیدونم” ها رو میدونم،فقط حسش نیست میفهمی؟
2706